19 grudnia 2009, 21:17
0
Ban!
4 grudnia 2009, 21:22
Grupa G bardzo mocna ale grupa D i E bardzo wyrównane
28 listopada 2009, 15:49
Mazi z polskich kanałów tylko na cyfra pokazuje mecz tak to tylko internet albo baru
26 listopada 2009, 19:02
A mi tam tęskno za Ronaldinho i Eto'o jak oglądam mecze Milanu i Interu nie mogę się pogodzić z tym że nie grają dla nas:((((((((((
26 listopada 2009, 18:02
Wygramy jesteśmy zgranym zespołem po raz kolejny udowodnimy że pieniądze to nie wszystko to nasza świątynia
15 maja 2009, 16:04
Jedynie co mogą wykryć to promile po wygranej w pucharze króla :))))))))) mnie dopiero dzisiaj puściło
27 lipca 2009, 16:14
Michas_13 dzięki ciężkiej pracy można mieć :)))))
6 czerwca 2009, 13:19
Real może tworzyć Drem Team ale do Barcelony to mi będzie i tak daleko jeden KAKA wszystkiego nie wygra to tak samo jak w finale LM zawodnicy Manchesteru myśleli że Ronaldo sam wygra ten mecz
2 kwietnia 2009, 15:20
1 kwietnia był wczoraj :)
26 lipca 2009, 13:50
TV4 będzie meczyk odkodowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ban!
0
Grupa G bardzo mocna ale grupa D i E bardzo wyrównane
0
Mazi z polskich kanałów tylko na cyfra pokazuje mecz tak to tylko internet albo baru
0
A mi tam tęskno za Ronaldinho i Eto'o jak oglądam mecze Milanu i Interu nie mogę się pogodzić z tym że nie grają dla nas:((((((((((
0
Wygramy jesteśmy zgranym zespołem po raz kolejny udowodnimy że pieniądze to nie wszystko to nasza świątynia
0
Jedynie co mogą wykryć to promile po wygranej w pucharze króla :))))))))) mnie dopiero dzisiaj puściło
0
Michas_13 dzięki ciężkiej pracy można mieć :)))))
0
Real może tworzyć Drem Team ale do Barcelony to mi będzie i tak daleko jeden KAKA wszystkiego nie wygra to tak samo jak w finale LM zawodnicy Manchesteru myśleli że Ronaldo sam wygra ten mecz
0
1 kwietnia był wczoraj :)
0
TV4 będzie meczyk odkodowany