Real kolejny raz pokazał się od złej strony i udowodnił ze nie umie przegrywać,a szczególnie mourinho który kończył mecz w szatni. Wierzę w barce i mam nadzieje ze wygra la ligę :)
Bardzo dobry występ Tello,powinien częsciej wychodzic w podstawowej 11,Thiago tez grał bardzo dobrze,Messi troche słabo ale wkońcu sie przełamał i strzelił gola.Moim zdaniem Barca gra tak samo jak dawniej,nic sie nie zmieniła,może troche skutecznośc zawodzi ale wczorajszy mecz zagrali świetnie
Real kolejny raz pokazał się od złej strony i udowodnił ze nie umie przegrywać,a szczególnie mourinho który kończył mecz w szatni. Wierzę w barce i mam nadzieje ze wygra la ligę :)
Bardzo dobry występ Tello,powinien częsciej wychodzic w podstawowej 11,Thiago tez grał bardzo dobrze,Messi troche słabo ale wkońcu sie przełamał i strzelił gola.Moim zdaniem Barca gra tak samo jak dawniej,nic sie nie zmieniła,może troche skutecznośc zawodzi ale wczorajszy mecz zagrali świetnie
Komentarze
0
Real kolejny raz pokazał się od złej strony i udowodnił ze nie umie przegrywać,a szczególnie mourinho który kończył mecz w szatni. Wierzę w barce i mam nadzieje ze wygra la ligę :)
0
Bardzo dobry występ Tello,powinien częsciej wychodzic w podstawowej 11,Thiago tez grał bardzo dobrze,Messi troche słabo ale wkońcu sie przełamał i strzelił gola.Moim zdaniem Barca gra tak samo jak dawniej,nic sie nie zmieniła,może troche skutecznośc zawodzi ale wczorajszy mecz zagrali świetnie
0
Real kolejny raz pokazał się od złej strony i udowodnił ze nie umie przegrywać,a szczególnie mourinho który kończył mecz w szatni. Wierzę w barce i mam nadzieje ze wygra la ligę :)
0
Bardzo dobry występ Tello,powinien częsciej wychodzic w podstawowej 11,Thiago tez grał bardzo dobrze,Messi troche słabo ale wkońcu sie przełamał i strzelił gola.Moim zdaniem Barca gra tak samo jak dawniej,nic sie nie zmieniła,może troche skutecznośc zawodzi ale wczorajszy mecz zagrali świetnie