O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5502
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN - Ice

0

ten turniej to same niespodzianki,nikt sie tego nie spodziewał! :((( ale po prostu zabrakło i brazyli i argentynie szczęścia,nie powinno sie ich az tak krytykowac,to nie ich wina,stało sie itrudno ;(( ja licze teraz na urugwaj i paragwaj

0

Ten mecz był strasznie nudny,jedynie karne to było coś.Jak można przestrzelić 3 karne tego nierozumiem.Brazylia grała lepiej to fakt,miała duzo akcji ,ale mówi się że niewykorzystane akcje sie mszczą.Ja byłam za paragwajem ale i tak brazylia w tym turnieju grała dobrze.Szkoda tylko że nie było takich zawodników jak kaka,marcelo i tak dalej,wolałam tamta brazylie z mundialu.A bramkarz paragwaju świetnie bronił

0

Mam nadzieje że kupią go,bo on zdecydowanie nie pasuje do realu.Ja go bardzo lubie,bardzo dobrze gra,ma talent i najlepiej by było mu w barcelonie

0

Sanchez to świetny zawodnik.Fajnie że będzie w barcelonie raczej

Zobacz wszystkie

0

Mam nadzieje że przyjdzie nowy ,dobry trener ,który odbuduje ta reprezentacje i na MŚ 2014 pokaza klasę że az ode chce sie krytyki.Ja jestem dobrej mysli...

0

Jesli Messi dostanie złota piłke to nie bedzie to skandal, bo i tak jest najlepszy na swiecie.Bo niby kto by dostał? ten żelek ronaldo.No chyba nie.Messi zasłużył na nia

0

Mam nadzieje że kupią go,bo on zdecydowanie nie pasuje do realu.Ja go bardzo lubie,bardzo dobrze gra,ma talent i najlepiej by było mu w barcelonie

0

Nie obrażajcie Suareza,bo on tak nie symulował.Często był faulowany,czasami lekko zachaczany ale nie symulował :)

0

Szkoda mi bardzo tej wspaniałej drużyny :( Batista wszystko zepsuł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?