0

Wracaj Mistrzu!

0

Ja myślę tak samo jak blaugrana100. Leo był wczoraj nie dobry, on był świetny, gdyby Xavi trafił tą setkę to mówilibyśmy teraz o bohaterze Leo, bo pewnie mecz rozkręciłby się i wszystko wyglądało by teraz inaczej. Szkoda trochę Messiego, bo wczoraj u nas wyrabiał co tylko mógł, a i tak wszystko kończyło się tym, że nie miał do kogo podać. Liczę na Alexisa i Leo we wtorek i wygraną. PS: Manita by nie zaszkodziła :) ale skromne 3:0 zawsze ok ;D

0

No trudno, kiedyś Real musiał wygrać, lepiej jak zrobił to teraz niż w finale LM, bo wierzę, że się tam spotkamy,a wtedy nasze zwycięstwo będzie smakować o wiele bardziej ;) Pep chyba na prawdę wiedział, że z tego sezonu już nic nie będzie, no bo Real (trzeba to przyznać, z bólem niestety) w przeciągu całego sezonu był lepszy, a ten mecz by nie miałby aż tak wielkiego znaczenia gdybyśmy nie dawali się ogórkom.. no ale trudno, teraz trzeba skupić się na Chelsea, wygrać i zamknąć usta napinaczom.

0

Dzieci będą szczęśliwe jak nigdy, bo chociaż szanuję tego gościa to jestem pewna, że Messiego nie powstrzyma. Leo zawsze coś wymyśli ;)

0

Trochę mnie wkurza to, że od Messiego niektórzy sezonowcy wymagają 500 razy więcej niż od reszty. Ten chłopak jest niesamowity, a wasze marudzenia jest już nudne, tak samo jak nawijanie w kółko o tym, że Villa jest świetny. Może i jest, ale teraz trzeba przyznać, że nie jest w formie.. i atakujcie przez to Leo, a co za mało dla was zrobił?

0

Kartka zasłużenona, bo była to 100 % sytuacja Messiego i brzydki faul.

0

0

A za co niby Villa miałby ją dostać? Nie bądźcie śmieszni ;)

0

Ja nie mam najmniejszych wątpliwości.. Messi i tylko Messi, to on doprowadził nas do zwycięstwa w Lidze M. i Hiszpańskiej. A Xavi za rok, za całą karierę ;)

0

dawid22d
Messi też człowiek, zdarza się a Villa zawsze nawala.. kiedyś dało się to przeżyć, ale teraz to coraz bardziej irytuje.

0

Mówiłam tylko, że zwykle bardziej się pokazywał, ale to nie zmienia faktu, że jest nam cholernie potrzebny do spółki z Messim.

0

@Bingoo popieram całkowicie.

0

Dokładnie Barca aktualnie bez Messiego i jego podań nie istnieje i kiedy on ma zły dzień.. zespół przestaje funkcjonować tak jak powinien. Oczekuję czegoś więcej od Villi niż tylko ciągłych spalonych. Poprawny mecz Iniesty, a Xaviego niestety prawie w ogóle nie zauważałam.

0

NP_Barca
Bardzo dobrze powiedziane. Jakby strzelał ktoś inny i by nie strzelił to mówiliby że Messi powinien strzelać. Była wielka presja na Leo i nie dziwie się, że tego nie strzelił, ale chciał.. bardzo chciał i za to zawsze będę go szanować.

0

a najlepsze w was jest to, że gdyby strzelał Villa i by nie trafił mówilibyście "To Messi powinien był strzelać" ludzie mądrzy po fakcie :)

0

aha i nie wiem co wy takiego widzicie w Villi, bo dla mnie ten piłkarz wogóle nie pasuje do Barcy. Myślę, że ostatni sezon tu.

0

dobry261
Zauwaz ze jak Messi nie podawał to było źle, jak wczoraj podował tez jest źle. Ludzie wymagają nie wiadomo czego a Leo jest tylko człowiekiem.

0

I co wczoraj też sezonowcy widzieli egoistycznego Messiego? Śmieszni jesteście.. jak grał tak jak wczoraj, czyli jak zawsze to jest źle, bo mógł iść sam, jak szedł sam to też źle bo mógł komuś podać. Ogarnijcie sie ludzie, słabsze mecze się zdarzają, a w Listopadzie Barca i wasz Messi, który teraz was irytuje pokażą wam.. a wtedy to wam będzie głupio za te bezsensowne komentarze. Pozdrawiam!

0

A no właśnie .. czemu nie najeżdżacie na Villę, Iniestę czy Xaviego.. zagrali na podobnym poziomie co Messi.. ale przecież to on jest najgorszy prawda? Chciałabym tylko przypomnieć, że największe zagrożenie właśnie siały piłki Messiego do kolegów, a nie Villi czy kogoś tam innego.. Dobry mecz w napięciu, tylko szkoda 2 punktów.

0

i jak jeszcze raz ktoś powie że Messi w ogóle nie podaje do kolegów to nie wytrzymam..

0

Przesadzacie co niektórzy. Zdarza się.. a Messi zawsze grał tak jak teraz.. tylko nagle jakaś wielka fala krytyki spłynęła na niego. Jak strzeli - Bóg, jak nie strzeli - od razu jakieś przekleństwa na niego. Ogarnijcie się..

0

Ludzie .. Messiemu już kilka razy zdarzyło się nie strzelić karnego i nie róbcie z tego nie wiadomo jakiego cyrku. Zdarza się i już.. a jak do niektórych co mówią, że Villa powinien wykonywać to już nie wina Messiego.. koledzy dali mu piłkę żeby się zrehabilitował i tyle. Aha i szacunek dla kibiców: Messi, Messi, Messi na dobre i na złe ! Visca El Barca!

0

@Queras skąd wiesz, że dał mu ją w szatni?

0

Messi nic nie strzelił - wydarzenie dnia. Świetne :)

0

Wiecie co? Jestem ciekawa czy wy byście się cieszyli gdybyście mieli tyle okazji do gola i wszystko leciałoby w słupki.. a inni jedną sytuacją wyrobioną dzięki wam strzelają bramkę. Pomyślcie trochę..
Messi jest fenomenalny i tyle. Nie szukajcie na siłę problemów tam gdzie ich nie ma, bo od jakiegoś czasu widzę, że ważniejszy dla was gol Messiego niż wygrana Barcy. Pozdrawiam.

0

Przestańcie wreszcie wypisywać jaki to Messi jest zły.. przypominam, że jeszcze wczoraj było wielkie napalanie się na jego występ z soboty.. Wcale nie miał gorszego dnia, bo jest zagrania były niekiedy fenomenalne. Po prostu pech go dzisiaj spotkał i nic z tym nie zrobimy. A co do spuszczonej głowy, to może trochę zrozumienia? Był zmęczony, a poza tym zły, że sam tego nie wykończył i że znowu faulują go w polu karnym. Ważne 3 punkty! :D

0

Leo zawsze mówił, że Barca jest najważniejsza, ale na koniec kariery wróci do Argentyny :) Messi jest coś winien Barcelonie, ale myślę że swoją grą już do dawno spłacił :P

0

Mesjasz i tyle w temacie :D Zrobisz to Leo, zrobisz i to jeszcze w tym sezonie :D

0

Messi jest z innej planety, no może nie grał dziś jakiś super zawodów, ale próbuje i próbuje. Lepsze to, niż jakby miał tylko pchać piłkę do bramki. Myślę, że on chce pokazać coś więcej, no a w końcu przecież jakiś drybling musi wyjść, szczególnie jeśli chodzi o taki fenomen jakim jest Messi :)

0

Mam pytanie, czy w ogóle gdzieś będzie puszczany ten mecz? np. na nsport?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?