0

fajnie gdyby Titi strzelił 100 gola :D

0

hehe ;] e tam Dublet ;] ja jestem za tercetem xD Liga , puchar i LM xD

0

jestem za ;] 2 tak mocne strony.. to by bylo cos :D

0

gdyby inne zespoly tak szanowaly innych..

0

hah :D nie moge sie doczekac soooboty...

GD :D

lecz szkoda ,ze bedzie tyle brakow bo beda mieli wymowke ,ze nie gral ten i tamten ;/ nawet w najsilniejszym skladzie nie sa zdolni by pokonac Barce.. moze bedzie widowisko jednego aktora [Team'u]

0

piekny mecz.. szczerze tak ogladalem mecz i dziwie sie czasami tym ktorzy krytykuja YAYA moze on nie ma zwrotnosci messiego ale bardzo dobrze gra.. nie bylo wiekszych stra ,odbiorow bardzo duzo .. moim zdaniem odejscie do juve bylo by strata dla Barcy ,ale to tak odchodzac troche na bok..

cieszy Gra Baarcy :D oby tak dalej :)

0

wybaczcie ze w 2poscie ale nie wkliło mi sie wtedy

http://pl.

0

wiecie.. dla mnie jedynego wzmocnienia jakiego brakuje to na pozycji bramkarza... VV nie jest super dobry..

_________________________________________

a tu taka ciekawostka.. hehe piosenka o Barcelonie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?