Tu nie chodzi o mój brak wiary, ale śmieszy mnie jak czytam, że do przerwy już będzie 5:0. Nie pierwszy widzę tutaj świetną atmosferę przed meczem, a jak nie udało się osiągnąć pożądanego rezultatu połowa składu była już sprzedawana przez "kibiców sukcesu"
Tu nie chodzi o mój brak wiary, ale śmieszy mnie jak czytam, że do przerwy już będzie 5:0. Nie pierwszy widzę tutaj świetną atmosferę przed meczem, a jak nie udało się osiągnąć pożądanego rezultatu połowa składu była już sprzedawana przez "kibiców sukcesu"
Komentarze
2
Tu nie chodzi o mój brak wiary, ale śmieszy mnie jak czytam, że do przerwy już będzie 5:0. Nie pierwszy widzę tutaj świetną atmosferę przed meczem, a jak nie udało się osiągnąć pożądanego rezultatu połowa składu była już sprzedawana przez "kibiców sukcesu"
16
Ja nie wiem skąd u niektórych panuje taki hurraoptymizm... Tylko żebyście po meczu nie pisali kogo i gdzie trzeba sprzedać xd
0
A poza tym wszystko w porządku? :D
0
no 0:2 a 0:4 to spora różnica xd
0
Sampaoli, Ranieri (jak wiemy już wolny), Heynckes (ostatnio świetne wyniki z Bayernem) Może ktoś z nich :)
16
Ja nie wiem skąd u niektórych panuje taki hurraoptymizm... Tylko żebyście po meczu nie pisali kogo i gdzie trzeba sprzedać xd
2
Tu nie chodzi o mój brak wiary, ale śmieszy mnie jak czytam, że do przerwy już będzie 5:0. Nie pierwszy widzę tutaj świetną atmosferę przed meczem, a jak nie udało się osiągnąć pożądanego rezultatu połowa składu była już sprzedawana przez "kibiców sukcesu"
1
ALE UGRYZŁ! GOLAZOOO
0
Szkoda no... Czas na Wengera
0
Wieje trochę hipokryzją xd