0

symbolic

To ze jego ksywa sie zmienila na "The special five" to wiem i rozumiem dlaczego. ;D

Ale nie moge pojac dlaczego przed tem bylo "The special one".

O to mi chodzilo.

0

Powiedzcie czego Mou mial przydomek "The special one"? Prosze nie bijcie za to ze nie wiem. ;D

0

krzak90

Niezle. Pozwolilam sobie to sciagnac ;]

0

popchniecie Guardioli przed Ronaldo:



Zachowanie Ramosa:



o Ramosie tylko przeklejam xD

0

ja rowniez bym bardzo prosila o link do zdjecia z "piatka" ;D

bylabym bardzo wdzieczna.

0

Zadam jeszcze takie jedno glupie pytanie... O co chodzilo z ta piatka Pique? Tylko nie bijcie. ;]

0

Czy moglby mi ktos z Was podac link do funclubu Realu?? Prosze? Chce sie troche posmiac. xD

0

DeadMaa5

ok nara. dzieki za wszystkie linki ;D

0

justka9409

chodzi Ci o wywiad z PQ i to jak porownywal wygrany mecz do seksu?

masz tu:



nie znam hiszpanskiego. przeczytalam w komentarzach ze tak powiezial i dopiwro sie potem kaplam dlaczego sie tak speszyl

0

DeadMaa5

nie szkodzi - nawet sie nie kaplam

0

DeadMaa5

oh dzieki wielkie za Ronaldo - Guardiola.

jestes niezawodny/a

zdradz mi prosze swoja plec bo ciezko mi sie troche do ciebie zwracac... ;D

0

DeadMaa5

to z PQ juz widzialam i za kazdym razem jak to ogladam to nie moge przestac sie smiac. i na koncu jak porownywal wygrany mecz do seksu... ;D



tu masz spiew Villi. niezle. Ale Ronaldo to wyje niesamowicie. Davida slychac tylko przez moment bo potem spiewa z ta babka ale to nic...

0

Znalazl ktos moze w necie juz akcje Ronaldo - Guardiola? Bo nie widzialam niestety. Caly czas szukalam nowej transmisji...

0

DeadMaa5

spiew Ronaldo - komedia.

chociaz chwilami nie da sie tego sluchac...

slyszales/las spiew Villi? dla mnie jak na pilkarza to niezle wyciaga... ;D

0

DeadMaa5

niestety z tym jego placzem to nie chce mi strona wejsc...

masz cos jeszcze fajnego?

0

DeadMaa5

w takim razie zazdroszcze ;D

ja rzadko kiedy spotykam sie z takimi filmikami ;D

0

DeadMaa5

haha! ;D cholera skad Ty to bierzesz, co? ;]

0

Niestety nie widzialam akcji Ronaldo - Guardiola bo no stop mi przerywalo i prawdopodbnie wtedy szukalam sobie nowej transmisji... Czy moglby mi ktos z was powiedziec, prosze, kiedy to mniej wiecej bylo??

0

DeadMaa5

buahaha! zabiles/las mnie tym xD

pozdro ;*

0

Ramos ty gnoju!! Nauczcie sie przegrywac kutachy!

Z gory sory za wylg. ale dajcie sie nacieszyc!! MINA JOSE BEZCENNA! BUAAHAHAHAH!!

0

Dziekujemy chlopaki! Miny zawodnikow Realu bezcenne. Mou! Buahahahaha! Nie moge! xD

0

Real juz tak pała nienawicia ze nie wiedza co innego robic niz brutalnie faulowac...

0

Jka przed momentem pokazywali te smutne twarze Realu i potem Mou to ryczalam ze smiechu ;D

0

Mou ssij mi teraz!

0

DZIEKUJEMY DAVID

0

norek3011

HAHAHA! Ale serio mowisz?! ;D

0

http://www.vipcanals.org/ch1.html

tnie sie tylko troszke

jak dla mnie spoko. przynajmniej dziala

0

Wyobrazacie sobie te zmeczona twarz Mou, worki pod oczami po nieprzespanej nocy, milczenie, spuszczone oczy poczas jutrzejszego wywiadu? I to speszenie, zal kiedy padnie pytanie na temat meczu Barca - Real? Oh, ja juz syce ta fantazja moja wyobraznie. jutro bede sycic oczy! KOCHAM WAS CHLOPAKI!!!!

0

LINK! BLAGAM DAJCIE LINK! ZADEN NIE DZIALA... ;( TAKI MECZ! TAKI MECZ, NO....

0

JCK_FCB

Dziękuję. Pozdrawiam. ;*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?