0

Real kupuje hazarda militao mendy chcą mbape pogbe A my kupujemy neto i artystę filmowego neymara co swoją szansę stracił
Świetnie

0

Jakiś stream ktoś?

1

Po co dyskutować z gościem który nie wie jak nazywa się nowy nabytek po tak długim okresie czasu i dodaje literę l

5

Ale denerwowal mnie ten Iwański z tym Malcolmem
Swoja droga Malcom slabiutko chyba z calej druzyny najgorzej. Po poprzednich dwoch meczach Rafinia również rozczarowal. Na pewno po raz kolejny Arthur pokazuje ze ma duzo do zaoferowania. Roberto jak juz przyzwyczail od dluzszego czasu ustabilizowany i jak dla mnie najmniej doceniany. Pod wrazeniem jestem gry Rikiego mam nadzieje ze nie bedzie on odsylany do innych klubow i ze nie zmarnuja tego grajka bo jest w nim iskra z barcy Guardioli

2

Za duzo grasz w fife

0

Semedo nie powolany

0

Barca to jedyny klub jakiemu kibicowałem i kibicuje, mimo to ze czuje wielka sympatie i do tego klubu i zawsze człowiek chce zeby wygrywali spektakuralnie kazdy mecz to w tym momencie wydaje mi sie że najlepszym co przytrafiloby sie barsie to wielkie lanie od realu i bardzo nieudany sezon bez zadego trofeum i najlepiej na 3 miejscu. Dopoki zarzad sie nie zmieni to bedzie z roku na rok coraz gorzej wiec lepiej zeby od razu upasc niako zeby szybko sie podniesc z nowym zarzadem niz powoli niszczczyc przez kilka lat caly klub a potem przez kilka kolejnych odbudowywac. W klubie pozostali emeryci i sredniaki. Odejdzie messi i barca bedzie jak Milan.

0

Skonczy sie na tym ze neymar bedzie u nas na przyszly sezon :)

0

Obawiam sie że ceny moga tylko wzrosnąć. Od lat wzrastaja i sprawa neymara nie ma na to wplywu bo gdyby nie jego transfer ceny nadal by rosly po prostu w wolniejszym tempie a za rok nikt nie zapomni ze neymar zostal za tyle sprzedany

0

Cuadrado jak juz

0

Rakitic lepszy od Busiego w defensywie to ci dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?