lisu0713
Dołączył/a: czerwiec 2014
Koni
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real kupuje hazarda militao mendy chcą mbape pogbe A my kupujemy neto i artystę filmowego neymara co swoją szansę stracił
Świetnie
0
Jakiś stream ktoś?
1
Po co dyskutować z gościem który nie wie jak nazywa się nowy nabytek po tak długim okresie czasu i dodaje literę l
5
Ale denerwowal mnie ten Iwański z tym Malcolmem
Swoja droga Malcom slabiutko chyba z calej druzyny najgorzej. Po poprzednich dwoch meczach Rafinia również rozczarowal. Na pewno po raz kolejny Arthur pokazuje ze ma duzo do zaoferowania. Roberto jak juz przyzwyczail od dluzszego czasu ustabilizowany i jak dla mnie najmniej doceniany. Pod wrazeniem jestem gry Rikiego mam nadzieje ze nie bedzie on odsylany do innych klubow i ze nie zmarnuja tego grajka bo jest w nim iskra z barcy Guardioli
2
Za duzo grasz w fife
0
Semedo nie powolany
0
Barca to jedyny klub jakiemu kibicowałem i kibicuje, mimo to ze czuje wielka sympatie i do tego klubu i zawsze człowiek chce zeby wygrywali spektakuralnie kazdy mecz to w tym momencie wydaje mi sie że najlepszym co przytrafiloby sie barsie to wielkie lanie od realu i bardzo nieudany sezon bez zadego trofeum i najlepiej na 3 miejscu. Dopoki zarzad sie nie zmieni to bedzie z roku na rok coraz gorzej wiec lepiej zeby od razu upasc niako zeby szybko sie podniesc z nowym zarzadem niz powoli niszczczyc przez kilka lat caly klub a potem przez kilka kolejnych odbudowywac. W klubie pozostali emeryci i sredniaki. Odejdzie messi i barca bedzie jak Milan.
0
Skonczy sie na tym ze neymar bedzie u nas na przyszly sezon :)
0
Obawiam sie że ceny moga tylko wzrosnąć. Od lat wzrastaja i sprawa neymara nie ma na to wplywu bo gdyby nie jego transfer ceny nadal by rosly po prostu w wolniejszym tempie a za rok nikt nie zapomni ze neymar zostal za tyle sprzedany
0
Cuadrado jak juz
0
Rakitic lepszy od Busiego w defensywie to ci dobre