lisiasty86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chciałbym go sprzedawać ale jeśli już to lepiej jest sprzedać i spłacić długi... Kiedy kluby przestaną żyć na kredytach? Jeszcze trochę i jak nadejdą cieżkie czasy to Barcelona nie będzie w stanie obsługiwać własnego długu...
5
Powiem wam tak. Prawie nigdy nic tu nie piszę. Nie lubię udzielać się w społecznościach internetowych za sprawą serwisów śledzących każdy ruch w necie. Ale to jest ten czas kiedy i ja powinienem coś napisać...
Wierzyłem całym sercem, że nasza Barca odwróci losy tego dwumeczu... Wierzyłem aż do Cavaniego. Przy stanie 3-1 myślałem sobie. Kurde fajnie, że walczyli. Wiem, że będą walczyć do końca. Wyplują płuca w tym meczy, podleją murawę własnym pote, populacja kibiców zmaleje za sprawą zawałów... Tym czasem oni zrobili więcej... Czy może być w życiu kibica jakiejkolwiek drużyny lepszy becz od tego? Do końca życia będę opowiadał moim dziecią i mam nadzieję wnuką, czego świadkiem byłem za mojego kibicowskiego życia.
Troszkę dziś wypiłem, ale właśnie po powrocie do domu zrobiłem sobię drinka. Powiem wam tak, nie chę dziś kończyć świętowania.
Mam wielu dobrych kumpli. Dosłownie każdy kibicuje innej drużynie. Możecie mi nie wierzyć ale piszą właśnie gratulacje na fejsach, messangerach, przez sms-y... To jest dzień na który się czeka latami. Ostatnio borykaliśmy się wątpliwościami na temat naszej drużyny. Na temat trenera, ogłoszonego odejścia. Baliśmy się o reakcję zawodników na nową sytuację. Okazuje się, że wszystko jest możliwe. Jak to mawiał Kazimierz: "Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni. Jak się szczęście zaczyna powtarzać, to już to nie jest szczęście".
Nie wiem czy wygramy LM. Wiem, że nasza drużyna da z siebię wszystko. Wiem, że zawsze z podniesioną głową będę mógł mówić komu kibicuję.
Spokojnej nocy wam życzę.
9
Oby dali dużo pieniędzy na stopera i ewentualnie w zamian jakiś mały, niewidoczny chiński znaczek na podeszwie butów :P
0
Ciekawy jestem kiedy Messi będzie miał dość tego, że nie gra zawsze i wszędzie. A tak swoją drogą to ten dłuższy "odpoczynek" wyszedł reszcie zespołu na dobre. Już nie tylko Messi strzela :).
0
Każdy piłkarz który się gdzieś wypowiada gra na PS w FIFE 14 :).
0
Ale macie problem. Zainstalują WiFi i nikomu nic się nie stanie. Będziesz chciał, to będziesz tego używał. Jeśli nie to w niczym Ci to nie przeszkadza. A tak na początku meczu, czyli kiedy nic się nie dzieje, można posprawdzać ustawienie i coś jeszcze :). Podoba mi sie możliwość chatu.
0
Faktem jest że Assulin jest świetnym młodym piłkarzem. Niestety są inni, lepsi. Ella i Alcantara to nasza przyszłość. Ich powinniśmy zatrzymać na siłę. Oczywiście Assulin może nas jeszcze zaskoczyć. Ale to będzie niespodzianka, a nie ma sensu trzymać zawodnika i liczyć na to, że sprawi tą niespodziankę.
0
kamil weź sobie do serca to co napisał szymonst :)
0
kamil9040
Ciekawą masz opinję na temat szkółki :). Nie wiem czy czytałeś co będzie za 3 lata. Mają wejść nowe przepisy. Każda drużyna będzie musiała mieć w składzie dużo więcej wychowanków niż obecnie. W tym roku te przepisy wchodzą w Anglii. Z tymi nowymi zasadami kluby bez szkółek i młodych upadną...
0
kamil9040
Ciekawą masz opinję na temat szkółki :). Nie wiem czy czytałeś co będzie za 3 lata. Mają wejść nowe przepisy. Każda drużyna będzie musiała mieć w składzie dużo więcej wychowanków niż obecnie. W tym roku te przepisy wchodzą w Anglii. Z tymi nowymi zasadami kluby bez szkółek i młodych upadną...
0
Prawda jest taka, że wszystko się da jak się tylko chce. Możemy być pewni, że przed nami ciekawy i pełen emocji sezon. Mam nadzieję, że gierki słowne Mou nie wpłyną demotywująco na nikogo i że nikt nie da mu się sprowokować z otoczenia Barcy.
0
Witam wszystkich.
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za felieton i wyrazić nadzieję, że Challenger bedzie miał chęć i siłę nadal pisać takie artykuły. Nie jestem kilkunastoletnim kibicem FCB. Mam nadzieję, że nikt za to nie rzuci mi się do gardła. Kibicuje zaledwie 5 lat. Nie wynika to z sukcesów jakie Barca zaczęła osiągać. Bardziej z zamiłowania do miasta Barcelona :D. Przed pięcioma laty nie interesowała mnie piłka nożna. Nie mam pojęcia dlaczego to się zmieniło, ale jednak. Z tego powodu mija wiedza na temat FCB i tego co się działo w przeszłości nie jest tak rozległa. Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam wszystkich.
0
Witam wszystkich. Jeśli chodzi o mecz półfinałowy to będzie ciekawie :). Nie jestem ani optymistą ani pesymistą. Wiem, że Barca da z siebie wszystko i to będzie najważniejsze. Reszta to już szczęście. Nie liczę na wielki wynik jak niektórzy. Mam nadzieję, że CN będzie znowu magiczne i bedziemy mieli powody do radości. Pozdro
0
Zróbcie ranking kto ile dni kibicuje za Barcą... Nie moge już czytać tych komentarzy. Ci którzy byli kibicami, zawsze nimi będą. Mnie osobiście nigdy nie interesowało ile osób zrezygnuje z kibicowania jak Barca bedzie miała gorsze chwile. Każdy wie i potrafi sam ocenić czy jest kibicem na dobre i na złe. Powodzenia dla Barcy.
0
Gratulacje, cieszę się niezmiernie z wyniku. Mam nadzieję, że ta passa szybko nie minie :).
Pzdr dla wszystkich prawdziwych kibiców.
Visca el Braceolna!