O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

fffj co z ciebie za kibic?! nie wierzysz w swoja ekipe?!!heh

0

Sammy pokazał że jest "il campeone"

Vamos Barca!!!

0

Pep to właściwa osoba która przywróci Barce na właściwe jej miejsce tj na szczyt europejskich rozgrywek.Widać że trzyma ręke na pulsie i wie co ma robić.Ponadtosolidnie wykonuje swoją robote,czuje że wrócimy w tym sezonie na 1 miejsce w La Liga i zdobędziemy LM

0

Brawo Pep! wreszcie docenił w swojej wypowiedzi potencjał eto'o

0

trzeba ustawić wisłe i pokazać jej że nie ma z nami szans

VeB!!!

Zobacz wszystkie

0

sammy musi u nas zostac

0

Pep to właściwa osoba która przywróci Barce na właściwe jej miejsce tj na szczyt europejskich rozgrywek.Widać że trzyma ręke na pulsie i wie co ma robić.Ponadtosolidnie wykonuje swoją robote,czuje że wrócimy w tym sezonie na 1 miejsce w La Liga i zdobędziemy LM

0

Pep boi sie przyznac otwarcie do błedu,tzn ze za wczesnie ekreslił sammego.mam nadzjeje ze eto'o zostanie i nastrzelamy wisle tyle bramek co hibernianowi:D

VeB!!!

0

kontuzja zmusila go do zakonczenia kariery.szkoda bo mogłby jeszcze wiele pomoc Barcy.zawsze z przyjemnoscia mogłem patrzec na jego gre.szybkoscia przypomina mi go messi

0

Barca potrzebuje magika,kogoś charyzmatycznego,kogoś kto podpowie jak grać w trudnych momentach,kogoś kto krzyknie i gdy trzeba zmobilizuje swoją postawa do lepszej gry.szanuje opinie tych którzy byliby za sprowadzeniem slivy bądz tez arshavina ale moim zdaniem pomoc mamy dobra jest keita, yaya,iniesta ,hleb,xavi i reszta.jak w barcy widziałbym quaresme.on juz tu gral,zna teren,jest teraz duzo lepszy niz za czasow gry w barcy

VeB!!!pozdro dla wszystkich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?