lewyFCB92
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że w końcu ktoś musi się przełamać na stadionie Osasuny, a kto tutaj może się przełamać jak nie Barca ; ). Wygrana z 3:1, real w plecak z Valencią i mamy 5 pkt przewagi ; )
0
zrobilem demota ;D
glosujcie na mocne ;d
http://demotywatory.pl/2346128/Gumek-zapomnialem
0
Witam ponownie :D. Potrzebuję obrazka najlepiej na, którym będzie widać herb Barcy i realu i wynik 5:0, ma ktoś taki sprzęt? :P
0
Barca!
0
Gdzie ten Ozil co jest lepszy od Iniesty? xDDD
0
"2010.11.29, godz. 23:25, 1889
Jak jesteście tacy mocni katalońskie k**wy to wyskoczcie na ustawkę to będziecie płakać ja Puyol gdy dostał strzałe od Ramosa Hola MADRID"
PIĘCIU na PIĘCIU się bijemy? xDDD
0
MESSIvsCR7 - Czemu miałby mu łamać nogi ;> bo pokazał jak ośmieszyć Real w 90 minut ;>.
0
Miejmy nadzieję, że wynik "jeden na jednego" nie przełoży się na wynik meczu ;p.. VeB!
Też nie wiem jak Ozil mógł wygrać z Iniestą :)
0
RPA - Meksyk 2:1
Urugwaj - Francja 1:0
Argentyna - Nigeria 2:0
Korea Płd - Grecja 1:3
Anglia - USA 3:2