0

Myślę, że w końcu ktoś musi się przełamać na stadionie Osasuny, a kto tutaj może się przełamać jak nie Barca ; ). Wygrana z 3:1, real w plecak z Valencią i mamy 5 pkt przewagi ; )

0

zrobilem demota ;D

glosujcie na mocne ;d

http://demotywatory.pl/2346128/Gumek-zapomnialem

0

Witam ponownie :D. Potrzebuję obrazka najlepiej na, którym będzie widać herb Barcy i realu i wynik 5:0, ma ktoś taki sprzęt? :P

0

Barca!

0

Gdzie ten Ozil co jest lepszy od Iniesty? xDDD

0

"2010.11.29, godz. 23:25, 1889

Jak jesteście tacy mocni katalońskie k**wy to wyskoczcie na ustawkę to będziecie płakać ja Puyol gdy dostał strzałe od Ramosa Hola MADRID"

PIĘCIU na PIĘCIU się bijemy? xDDD

0

MESSIvsCR7 - Czemu miałby mu łamać nogi ;> bo pokazał jak ośmieszyć Real w 90 minut ;>.

0

Miejmy nadzieję, że wynik "jeden na jednego" nie przełoży się na wynik meczu ;p.. VeB!

Też nie wiem jak Ozil mógł wygrać z Iniestą :)

0

RPA - Meksyk 2:1

Urugwaj - Francja 1:0

Argentyna - Nigeria 2:0

Korea Płd - Grecja 1:3

Anglia - USA 3:2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?