lewiutki
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubraniec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja naprawde nie wierze. Cena za Zlatana jest śmieszna, a to że to Barca taką płaci jest jeszcze gorsze. Nie wiem gdzie jest ta ku..wa żelazna zasada zarządu że niby 30 baniek za jednego grajka to maxz ewentualnymi małymi wyjątkami. Wyjątkiem może być Dani bo kilka mln różnicy ale tu to nie wiem o co chodzi. Negują sreal a właśnie sami robią to samo...masakra...
0
Ciekawostką jest fakt, że strasznie się cieli z Mottą kiedyś, jak jeszcze E2 grał w Mollorce a teraz już w drugim klubie się spotkają... :) Napastnik wielki, pod względem piłkarskim bardzo mi go szkoda, bo nigdy nie wiadomo co pokaże u nas Ibra ale poza tym to koleś, który musi być w centrum i dyktować warunki w każdej kwestii a Barca nie może sobie na to pozwolić.
0
To je jednak kanał. Nie wiem co on tak się na kase niesie. Do ManU chce iść za mniejszą kase, interowi zaśpiewał 15 za sezon, u nas chce zarabiać najwięcej z wszystkich. Z jednej strony pomoc ubogim, chorym itd a z drugiej jakaś chciwość. Szkoda go bardzo. Baaardzo ciężko będzie go zastąpić. Głupie jest też to że puszczają E2 a nie mają następcy. Nietoperze to wykorzystają przeciwko nam, niestety...
0
Nie jest to potwierdzone ale jest mi szkoda, przykro i wogóle. Wiem, że czasem taka jest kolej rzeczy ale akurat E2 będzie baaardzo trudno zastąpić. Dziwnie jest puszczać takiego dobrego napastnika. Rok temu czułem, poza tym widzieliśmy wszyscy, że era R10 i Deco się w Barcie kończy ale z E2 będzie raczej inaczej... Do tego głupią sprawą jest, że nie mamy następcy a już puszczamy E2. Da to Nietoperzom duże pole popisu w cenie za Ville...
0
Obrońca jest potrzebny i to bardzo ale obrońca boczny. Musi przyjść koniecznie. Z nominalnych jest tylko Dani i Abidal. Można co prawda kombinować z naszym El Capitano ale chyba nie na tym rzecz polega.
0
A ja mam nadzieje, że przez najbliższe co najmniej 2 sezony nie zdejmie koszulki blaugrany. ;/
0
zolwik002
widzałeś co E2 zrobił z vidiciem w finale? w 9 min. Naprawde uwazasz że to dobry pomysł czy kpisz? jeśli poważnie to podziwiam. naprawde
0
A wracając do wzmocnień, nie wiem czy się ze mną zgodzicie, na lewą obrone(A.cole lub Lahm) było by fajnie. W kwestii ataku to wiem, że Pep marzy o wysokim napastniku na szpice ale zamiast wymyślać Adebayor, Ibrakadabra lepiej pomyśleć o np. Riberym a Henry może być alternatywą dla E2(bardzo bym nie chciał żeby odszedł). Co o tym sądzicie?
0
Tomio93
Wszystko fajnie i ładnie to napisałeś tyle, że zawodnik z leverkusen o którym piszesz to środkowy obrońca!
0
Adaśku
Mister co Ty bredzisz. Jakby był pustym 20-latkiem to nie grał by w el selection. Zastanów się troche. Widziałeś go w jednym meczu i pajacujesz.
0
Stary zrozumiałem Cię jak najbardziej i również życzę sobie i wszystkim a szczególnie Bojanowi wielu lat gry na najwyższym poziomie w naszej Barcelonce. Po prostu nie lubię porównywań do Raula. Nie najeżdżam na Ciebie:) Stale czytam tylko czemu to Raul nie gra w kadrze i czemu nie gra. Stary dziad bez formy ma grać w kadrze. No kpiny. W Madrycie to myślą że on jest nieśmiertelny, wieczny ponadczasowy. Parodia
0
szefo
FCB żadnego Raula nigdy nie miała i nie potrzebuje. Poza tym Raul jest wychowankiem Atletico a nie Realu! Nie wiem czy wiesz.