levy94
Dołączył/a: lipiec 2011
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja nadal się zastanawiam czy Neymar to dobra opcja. Może i jest młody i ma talent ale nie wiemy jak się sprawdzi w Europie... Piłkarz dosyć samolubny, bez doświadczenia w świecie piłki a tym bardziej w Europie. W finale nic nie pokazał. Nie radził sobie z obroną Barcy. Liga hiszpańska jest zdecydowanie lepsza niż brazylijska. Jak się nie sprawdzi to kupa forsy pójdzie w błoto. RVP chyba bardziej pewny- doświadczony, bramkostrzelny, gra w trudniejszej lidze(bardziej twardej i ostrej). Wiemy też że Holendrzy sprawdzali się w Barcelonie i mało na których się zawodziliśmy. Nie mówię że Brazylijczycy byli słabsi ale moim zdaniem Neymar jest jeszcze zagadką...