0

@davidek1997
zanim cos napiszesz, pomysl!!!!!

3

@Cwaniak4
przeciez to wlasnie jest na tym zdjeciu :)

0

@Swiatek
Messi tez :))))

1

nic nie boli :)
4lm w ost. 16 latach to dobry wynik...gratulacje :)

1

Podolski juz czeka na jego asysty, hehe :)

6

"...nikt nie robił tego co Maradona. Dorównuje mu jedynie Pelé. Nie widziałem jego gry, ale tak mówią..."
hahaha...ale tak mowia!!! kolejny chory! :D

0

hahaha!!! :) to sie usmialem!!! :)

0

ma facet racje !!!! :)))

0

w nastepnej fazie?!? hehe :)
w nastepnym sezonie chyba!!!! :)

PS. Di Maria przeżył porażkę 0:5 na Camp Nou, a teraz przeżył 6-1!!!

pozdrawiam :)))))))

0

"...Od 2026 roku kibice obejrzą aż 80 meczów podczas mistrzostw świata (obecnie 64). Turniej nadal jednak będzie trwał 32 dni..."
liczbe meczy tez juz ktos wyliczal...mozesz zagrac tylko 2 mecze i do domu...obecnie min. 3!!!

PS. Panie Tebas...a rozgrywanie meczy La Liga w niedziele o 12 stanowi nieuczciwą konkurencję dla niedzielnych mszy sw. (u mnie, np. 11:30)...i co?!? :)

0

gruuuuuuubo!!! :)

0

i niestety 4 juz wpuscil! hmm...chyba myslami jest juz gdzies indziej...pozdro

0

no niestety!! ale takie jest zycie!!
http://i2.wp.com/www.juventusmania1897.com/wp-content/uploads/2016/06/image-173.jpeg?resize=696%2C392
nr 23 na czesc Lebrona Jamesa :))

19

a tego karnego juz przeanalizowali?!?
94min...elche-real 1-1 i...ooo...karny, hehe :)

2

9 kolejek do konca...czyli 27pkt do zdobycia...a Ty mowisz, ze spadek niemal pewny?!? BEZ PRZESADY!!!

0

a ja chcialbym stroje under armour i zadnego qataru na przedzie! ale to chyba za duzo zmian dla Katalonczykow! niestety! :/

0

pozostaje tylko zaspiewac...bo utwor jest ciagle aktualny, hehe :)

0

1:17 cesc jaki mlodziutki :)

0

i jak tam Panie Klopp twoj heavy metal?!?
kolejna porazka w lidze, ale walcz, walczcie...w koncu taki futbol preferujesz :)

0

az sie przypomina 6:2 z realem, hehe :)

0

10 kolejka czyli GD, hehe :)

0

PEP! nie masz wyjscia teraz! koniec odpoczynku...czas do pracy! :)

TITO trzymaj sie!!!

0

c+ sport

0

- Barcelona była mistrzem Hiszpanii. TO FAKT!
Ale FC Barcelona jest MISTRZEM ŚWIATA...podobnie jak Hiszpania! :)
Powtarzam JEST! :)

0

kiedys byly plany, zeby GD rozgrywac w USA, hehe :)
to by dopiero byla TRAGEDIA!

0

"...Do zobaczenia wkrótce" - przemówił Pep
...
to musi znaczyc, ze kiedys wroci...czyzby jako Prezydent za Rosella?!?

WHY NOT?!? hehe :)

0

prela13
najlepiej metrem :)

0

"AS Roma za transfer Bojana Krkica zapłaci Barcelonie 12 milionów euro. Należność za transfer musi być uiszczona do dnia 1 lipca 2013 roku."

...

czyli praktycznie oddajemy go za darmo (no moze tylko to, ze pensji nie trzeba bedzie mu placic)! a odkupic go mozemy za 5mln po roku lub za 1mln po 2 latach!

0

daro22

mecz dobry? zly? duzo kartek? karne z kapulusza? czy jakies inne ciekawostki?!? :)

0

wookashpyka

dokladnie...tu nawet nie jeden wyraz jest pomylony...a caly kontekst!

rozumiem pomylic: przewagi/straty, ale napisac cos takiego:

"...zdobycie tego jednego punktu gwarantowalo im (Realowi przyp. lesny) bowiem mistrzostwo..."

...

pizzerman1

papier rzeczywiscie moglby byc duuuuzo lepszy, na szczescie u siebie wyblaklej czcionki nie zauwazylem :)

...

mimo wsztstko pozycja obowiazkowa dla kazdego kibica FCB, a tak na marginesie to czekam na spolszczenie kolejnej biografii :)

http://www .sendsport.pl/product-pol-778-Messi.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?