leoo
Dołączył/a: listopad 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ty barca fan jesteś głupi messi dostał ocene na jaką zasłużył i pedro też
0
Tito to wspaniały trener
0
Leo Jesteś wielki dziękuje ci
0
noł kamp hehe debil a leo jest wielki
0
dwa razy messi i zwycięstwo 2-0 Vista el barca
0
2-0 Leo messi Vista El Barca
0
Wielki Leo
0
R10M10 frajerze on ma kontuzje pacanie
0
Messi jest najlepszy
0
zamiast songa cesci gitara
0
co za głupole o barcy piszą a o sobie nic to jest chore
0
w końcu lepsza obrona no i Leo w pierwszym.4-0.
Vista EL Barca!!!!!
0
bartra nie umie grać po co on ,a sanchez też nie umie grać
0
5erh6346h3
0
4f2354g2
0
Leo jesteś wielki to był dobry mecz. dzięki messiemu nie przegraliśmy do zera
0
ciekawe o co chodzi?????
0
Alexis nie potrafi grać powinno być villa messi pedro a iniesta za songa i gitara
0
To nie był mecz życia Messiego ale trzeba go zrozumieć miał duże przeżycia dzień wcześniej narodził się jego syn Thiago !
0
Szkoda że nie strzelił ale było dobrze
Vista El Barca