0

ty barca fan jesteś głupi messi dostał ocene na jaką zasłużył i pedro też

0

Tito to wspaniały trener

0

Leo Jesteś wielki dziękuje ci

0

noł kamp hehe debil a leo jest wielki

0

dwa razy messi i zwycięstwo 2-0 Vista el barca

0

2-0 Leo messi Vista El Barca

0

Wielki Leo

0

R10M10 frajerze on ma kontuzje pacanie

0

Messi jest najlepszy

0

zamiast songa cesci gitara

0

co za głupole o barcy piszą a o sobie nic to jest chore

0

w końcu lepsza obrona no i Leo w pierwszym.4-0.
Vista EL Barca!!!!!

0

bartra nie umie grać po co on ,a sanchez też nie umie grać

0

5erh6346h3

0

4f2354g2

0

Leo jesteś wielki to był dobry mecz. dzięki messiemu nie przegraliśmy do zera

0

ciekawe o co chodzi?????

0

Alexis nie potrafi grać powinno być villa messi pedro a iniesta za songa i gitara

0

To nie był mecz życia Messiego ale trzeba go zrozumieć miał duże przeżycia dzień wcześniej narodził się jego syn Thiago !

0

Szkoda że nie strzelił ale było dobrze
Vista El Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?