Bartra? wg mnie, jako tak młody chłopak, który siedzi praktycznie cały sezon na ławce lub trybunach, wychodząc w najważniejszym meczu sezonu, dał radę. Alves? nie wiem jakim cudem, przez jaką głupotę, on ciągle powtarza 1 schemat-przyjęcie, odejście na prawą nogę i złamanie piłki do środka, nawet wobec tego, ze notorycznie tracił te piłki w taki sposób...Messi? ślepy zauważyłby, że on jest zwyczajnie kontuzjowany. Przecież on nawet nie miał sprintów, tych zrywów. Wydawało się, że piłka to jego wróg, gdyż uciekała mu i odskakiwała cały mecz. Niestety, ale cud się nie zdarzył i kontuzjowany Messi nie dał drużynie nic, a odważę się wysnuć stwierdzenie, że był on osłabieniem, gdyż graliśmy praktycznie w 10. i teraz Wasz ulubiony człowiek od, brzydko mówiąc, j*bania-ALEXIS. Niestety, zasmucę was, gdyż wg mnie, to właśnie on jako jedyny pokazał ambicję, walkę, próbował brać ciężar gry na siebie (szczególnie w II poł. ). Ale co zrobić, gdy jest 2:0 i nikomu poza chillijczykiem nie chce się zostawić serca na boisku dla ukochanego klubu. Smutek, smutek, i jeszcze raz smutek, gdyż właśnie "ta" Barcelonna kończy się na naszych oczach, ale to nie jest koniec wszystkiego. Potrzebujemy świeżej krwi, kogoś kto będzie w stanie pobudzić na nowo tego potwora, jakim jest Barca sama w sobie. Potrzebujemy też charyzmatycznego trenera, ktoś wymienił tutaj już Bielsę, i tak, jak najbardziej zgadzam się, potrzebujemy kogoś, kto będzie wzbudzał podziw i ogromny szacunek u piłkarzy, kogoś kto będzie w stanie wprowadzić coś nowego, pokazać piłkarzom, którzy są bez formy to, że nie grają nazwiska i nikt nie jest święty. Dziękuję, dobrej nocy. Visca!
bo przecież nasza Barcelona ZAWSZE będzie wielka, po tym co osiągała na naszych oczach przez ostatnie lata :)
aż żal było patrzeć na naszych ulubieńców, którzy byli kompletnie pozbawieni tej magii, pasji, tego pomysłu na grę, niekonwencjonalnych rozwiązań, a także tego polotu i finezji, czyli wszystkiego, czym raczyli nas ostatnimi laty. Dobija mnie też brak ambicji, bo rozumiem, walczyli do końca, ale wydaje mi się, że wobec braku podjęcia żadnych radykalnych decyzji ze strony Tito, piłkarze Blaugrany byli nieco zdezorientowani i (dużo bardziej) zagubieni na boisku.
no tak, tylko weź pod uwagę, że Ci gracze, mimo że są bardzo utalentowanymi i obiecującymi, to jednak bardzo młodymi i niedoświadczonymi graczami. W zeszłym sezonie był Thiago, Fontas-Ci teraz będą w I drużynie, Bartra będzie kursował między składami, tak samo Jonathan czy pewnie Montoya. Są duże szanse, że Ci młodzi dadzą radę, ale nikt nie daje gwarancji, że sobie poradzą, równie dobrze mogą spalić się i stracić miejsce nawet w drużynie B, tak jak w zeszłym sezonie Jonathan. To ja dziękuje i dobranoc : ]
prosze Cie czlowieku nie osmieszaj sie. Tym swoim prymitywnym komentarzem odsłaniasz cała swoją malutką wiedze o futbolu. Denerwują mnie komentarzu typu : `Gdyby na miejscu Eto'o był Adebayor to strzelil by 50 bramek ` . żal . ;/
nie mozesz teraz okreslic wartosci eto'o jako 30 mln euro . Bo za rok odszedl by za darmo co bylo by bardzo prawdopodobne bo do odejscia teraz sie nie zbieral . Wiec ten transfer wyniesie nas nieco wiecej niz Villa . A dla mnie Ibra a Villa (choc moim zdaniem nie mozna ich porownywac bo to 2 typy napastnikow) to przynajmniej o 1 klase jest wyzej Ibrahimovic .
Komentarze
0
Bartra? wg mnie, jako tak młody chłopak, który siedzi praktycznie cały sezon na ławce lub trybunach, wychodząc w najważniejszym meczu sezonu, dał radę. Alves? nie wiem jakim cudem, przez jaką głupotę, on ciągle powtarza 1 schemat-przyjęcie, odejście na prawą nogę i złamanie piłki do środka, nawet wobec tego, ze notorycznie tracił te piłki w taki sposób...Messi? ślepy zauważyłby, że on jest zwyczajnie kontuzjowany. Przecież on nawet nie miał sprintów, tych zrywów. Wydawało się, że piłka to jego wróg, gdyż uciekała mu i odskakiwała cały mecz. Niestety, ale cud się nie zdarzył i kontuzjowany Messi nie dał drużynie nic, a odważę się wysnuć stwierdzenie, że był on osłabieniem, gdyż graliśmy praktycznie w 10. i teraz Wasz ulubiony człowiek od, brzydko mówiąc, j*bania-ALEXIS. Niestety, zasmucę was, gdyż wg mnie, to właśnie on jako jedyny pokazał ambicję, walkę, próbował brać ciężar gry na siebie (szczególnie w II poł. ). Ale co zrobić, gdy jest 2:0 i nikomu poza chillijczykiem nie chce się zostawić serca na boisku dla ukochanego klubu. Smutek, smutek, i jeszcze raz smutek, gdyż właśnie "ta" Barcelonna kończy się na naszych oczach, ale to nie jest koniec wszystkiego. Potrzebujemy świeżej krwi, kogoś kto będzie w stanie pobudzić na nowo tego potwora, jakim jest Barca sama w sobie. Potrzebujemy też charyzmatycznego trenera, ktoś wymienił tutaj już Bielsę, i tak, jak najbardziej zgadzam się, potrzebujemy kogoś, kto będzie wzbudzał podziw i ogromny szacunek u piłkarzy, kogoś kto będzie w stanie wprowadzić coś nowego, pokazać piłkarzom, którzy są bez formy to, że nie grają nazwiska i nikt nie jest święty. Dziękuję, dobrej nocy. Visca!
bo przecież nasza Barcelona ZAWSZE będzie wielka, po tym co osiągała na naszych oczach przez ostatnie lata :)
0
aż żal było patrzeć na naszych ulubieńców, którzy byli kompletnie pozbawieni tej magii, pasji, tego pomysłu na grę, niekonwencjonalnych rozwiązań, a także tego polotu i finezji, czyli wszystkiego, czym raczyli nas ostatnimi laty. Dobija mnie też brak ambicji, bo rozumiem, walczyli do końca, ale wydaje mi się, że wobec braku podjęcia żadnych radykalnych decyzji ze strony Tito, piłkarze Blaugrany byli nieco zdezorientowani i (dużo bardziej) zagubieni na boisku.
0
~gostek15
no tak, tylko weź pod uwagę, że Ci gracze, mimo że są bardzo utalentowanymi i obiecującymi, to jednak bardzo młodymi i niedoświadczonymi graczami. W zeszłym sezonie był Thiago, Fontas-Ci teraz będą w I drużynie, Bartra będzie kursował między składami, tak samo Jonathan czy pewnie Montoya. Są duże szanse, że Ci młodzi dadzą radę, ale nikt nie daje gwarancji, że sobie poradzą, równie dobrze mogą spalić się i stracić miejsce nawet w drużynie B, tak jak w zeszłym sezonie Jonathan. To ja dziękuje i dobranoc : ]
0
~VeB4EveR
nie udawaj znawcy, bo Barce B opuscilo przed sezonem wielu kluczowych zawodnikow wiec teraz może nie być tak różowo jak w zeszłym sezonie ;]
0
piłkareczka
a mozesz powiedziec na ktorym kanale na n-ce jest ZDF ? : ) z góry dzieki : )
0
~horang
prosze Cie czlowieku nie osmieszaj sie. Tym swoim prymitywnym komentarzem odsłaniasz cała swoją malutką wiedze o futbolu. Denerwują mnie komentarzu typu : `Gdyby na miejscu Eto'o był Adebayor to strzelil by 50 bramek ` . żal . ;/
0
messi wygral nam mecz
0
i gdzie jest znawca piedroo ? ;p bród smród i ubóstwo !
0
lukasik -
nie mozesz teraz okreslic wartosci eto'o jako 30 mln euro . Bo za rok odszedl by za darmo co bylo by bardzo prawdopodobne bo do odejscia teraz sie nie zbieral . Wiec ten transfer wyniesie nas nieco wiecej niz Villa . A dla mnie Ibra a Villa (choc moim zdaniem nie mozna ich porownywac bo to 2 typy napastnikow) to przynajmniej o 1 klase jest wyzej Ibrahimovic .
0
ale ma dziary wyje**** ;P