0

trzeba się cieszyć z tego powodu katalonczyk9xD

0

Co się rzucasz do michal2007 on wyraźnie napisał że wolałby Palacio niż Arshavina.Każdy ma swoje zdanie na ten temat i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?