Chociaż w Rosji mają normalne kanały sportowe, które w najważniejszych momentach nie puszczają reklam. Te cztery lata minęły jak z bicza strzelił... PEP, JESTEŚ WIELKI!!!
Chociaż w Rosji mają normalne kanały sportowe, które w najważniejszych momentach nie puszczają reklam. Te cztery lata minęły jak z bicza strzelił... PEP, JESTEŚ WIELKI!!!
Komentarze
0
Chociaż w Rosji mają normalne kanały sportowe, które w najważniejszych momentach nie puszczają reklam. Te cztery lata minęły jak z bicza strzelił... PEP, JESTEŚ WIELKI!!!
0
Dałeś nam tyle szczęścia.... a teraz dajesz tyle łez... Gracies Pep!
0
Dałeś nam tyle szczęścia.... a teraz dajesz tyle łez... Gracies Pep!
0
Chociaż w Rosji mają normalne kanały sportowe, które w najważniejszych momentach nie puszczają reklam. Te cztery lata minęły jak z bicza strzelił... PEP, JESTEŚ WIELKI!!!