laska veb
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jordi Alba , Javi Martinez i Adrian :D
To beda dobre transfery :D !!!
0
Ale pamietajmy ze dzieki Leo bylismy w pół finale LM
i skąd takie stwierdzenie winowajca
pomylił sie kazdemu sie zdaża
to tylko człowiek . Leo jestes naj na swiecie
0
2:1 ;/ VeB
damy rade
0
VeB Barca4ever
chociaz sezonowcy przejda do kibicowania Realowi
Barca wierzymy w was w LM i nowym sezonie
0
VeB
Barca no cóz trudno
Trzeba wygrac na CN
0
Lepiej nie ryzykowac :D Alexis i Valdes są potrzebni w GD na CN
0
o kur... ale szczescie
0
soldado wchodzi !
0
Valencia jeszcze niecały kwadrans :D !
0
Puyol to Motywator dla FCB znakomicie
0
Pedro tak jest !
Messi świetna asysta :D
0
Iniesta pamiętam
Klękałem przed telewizorem i sie modliłem a tu akcja i Iniesta gol i radosc
a na koncu sasiedzi przyszli :D
heh VeB
0
Jak zwykle na sędziego wszystko a to my dominowalismy cały mecz i niech juz nie robią tetrzyku jak Real
Trener Milanu sam powiedział ze Barca była lepsza :D
0
Mes Que un club :D !!!
VeB
0
liczmy że Real sie potknie z Bilbao i z Valencia :D
0
1:1 tak jest !!! VeB
0
no oby w koncówce strzelili podobnie jak malaga :D
0
zle kurde
0
Abidal zdrowia i szczęscia
Mou danke
0
Takiego gracza jak Messi nie bedzie przez wiele lat
0
Real to idioci
sa na 1 miejscu w lidze i mozliwe ze wygraja lige i podniecaja sie tak jak by wygrali wszystko co jest mozliwe i jak by byli 8 pępkiem świata a tak nie jest bo FCB jest lepsza
0
Moim zdaiem oby dwaj sa znakomitymi młodymi talentami La Masi
Tello jest w dobrej formie ale nie krytykujcie tak Cuenci bo jak zagrał 1 2 mecz to byliscie zaskoczeni wiec po co te porównania :p ??
0
2 karne
0
Uuuu 2:3
0
karny powinien byc
0
taa :D
Betis bravo :D
jeszcze 1 :D dla Betisu :D
ale remis tez dobry
0
Barca jest Wielka pokazuje klase z meczu na mecz :D
Messi bdb mecz :D
Uwielbiam Was ogladac FCB :D
Barca 4ever
0
Iniesta znakomicie sie spisał w tym meczu :D
Forma Iniesty wraca :D
ulga :D
0
Pep zostaje :D
mozliwe ze V-B pojdzie do Interu
0
PSG moze tylko pomazyc o naszym geniuszu :D !!!!