I bardzo dobrze brawo camp nou. Ja tez za gosciem nie przepadam za pierwsza bramke dla atletico w meczu z barcelona w superpucharze espania. To znaczy za celebracje. Jak dla mnie villa to chuligan.
I bardzo dobrze brawo camp nou. Ja tez za gosciem nie przepadam za pierwsza bramke dla atletico w meczu z barcelona w superpucharze espania. To znaczy za celebracje. Jak dla mnie villa to chuligan.
Komentarze
0
Nie bez powodu go wygwizdali maly chlopcze
0
I bardzo dobrze brawo camp nou. Ja tez za gosciem nie przepadam za pierwsza bramke dla atletico w meczu z barcelona w superpucharze espania. To znaczy za celebracje. Jak dla mnie villa to chuligan.
0
macherano rządzi w linii obrony
0
macherano rządzi w linii obrony
0
Nie bez powodu go wygwizdali maly chlopcze
0
I bardzo dobrze brawo camp nou. Ja tez za gosciem nie przepadam za pierwsza bramke dla atletico w meczu z barcelona w superpucharze espania. To znaczy za celebracje. Jak dla mnie villa to chuligan.