mam nadzieje że ta porażka to wystarczający powód do większego zaangażowania,..... etoo marnował mnóstwo sytuacji.... no ale były te sytuacje, była finezja i pomysł. Mam nadzieje, że będzie to moment przełomowy i Barca obudzi sie ze snu zimowego.
mam nadzieje że ta porażka to wystarczający powód do większego zaangażowania,..... etoo marnował mnóstwo sytuacji.... no ale były te sytuacje, była finezja i pomysł. Mam nadzieje, że będzie to moment przełomowy i Barca obudzi sie ze snu zimowego.
Komentarze
0
mam nadzieje że ta porażka to wystarczający powód do większego zaangażowania,..... etoo marnował mnóstwo sytuacji.... no ale były te sytuacje, była finezja i pomysł. Mam nadzieje, że będzie to moment przełomowy i Barca obudzi sie ze snu zimowego.
0
mam nadzieje że ta porażka to wystarczający powód do większego zaangażowania,..... etoo marnował mnóstwo sytuacji.... no ale były te sytuacje, była finezja i pomysł. Mam nadzieje, że będzie to moment przełomowy i Barca obudzi sie ze snu zimowego.