Po co brac do siebie te komentarze, wlasnie o to mu chodzi , Barcelona wygrywa Messi strzela bijemy kolejne rekordy i nikt sie nie przejmuje probami manipulacji ze strony Mourinho, ani jego taktyka ani gra psychologiczna jak takie zaczepki nie przynosza efektu co w obecnym sezonie widac na kazdym kroku. Proby przywrocenia Realu do gry chociaz podobnej do tej z tamtego sezonu nie wychodza mu w ogole, troche szkoda bo glupimi zachowaniami psuje wizerunek takiego klubu jak Real ktory (pewnie sie tu nie wszyscy zgodza) ale jest wielki i
Moim zdaniem takie porownania sa bez sensu. Tak jak ktos porownalby Messiego do pele czy Maradony kto byl najlepszy, z tamta gra Pele dzisiaj SIEDZIALBY NA LAWCE w 3 lidze angielskiej a najlepsze druzyny tamtych lat nie kwalifikowalyby sie do europejskich pucharow dzis. Gra sie zmienia, drybling sposob gry, wg mnie najlepiej w tym radzi sobie Barcelona i Manchester Utd bo to druzyny, ktore od dobrych kilku kilkinastu lat konsekwentnie buduja swoj styl. Dlatego dziwi mnie to, ze taki pilkarz jak pele dopuszcza sie do takich porownan bo spojrzmy prawdzie w oczy - dzisiaj pele gralby gorzej niz niektorzy w ekstraklasie.
Nie wiem czy Wy to tez widzicie, ale slabo narazie to wyglada. Ktos powie, ze to poczatek sezonu i ze Barca na 2 miejscu, ale od takiego klubu wymaga sie wiecej. Ani Pilzno ani Mallorca to nie byli przeciwnicy do sprawdzenia sie dla Barcelony, wczorajszy mecz na remis, pogoda? dla tak doswiadczonych zawodnikow nie ma to znaczenia. Gdzie jest Villa?, niepokojace jest to, ze w ostatnich latach po slabych meczach przychodzily dobre, teraz po 2 wygranych znowu slaby mecz bo taki byl z Bilbao. Jezeli Barcelona sie szybko nie pozbiera to zobaczymy niedlugo syndrom Interu, ktory wygral wszystko 2 lata temu a teraz jest 17 w lidze.
Moim zdaniem takie porownania sa bez sensu. Tak jak ktos porownalby Messiego do pele czy Maradony kto byl najlepszy, z tamta gra Pele dzisiaj SIEDZIALBY NA LAWCE w 3 lidze angielskiej a najlepsze druzyny tamtych lat nie kwalifikowalyby sie do europejskich pucharow dzis. Gra sie zmienia, drybling sposob gry, wg mnie najlepiej w tym radzi sobie Barcelona i Manchester Utd bo to druzyny, ktore od dobrych kilku kilkinastu lat konsekwentnie buduja swoj styl. Dlatego dziwi mnie to, ze taki pilkarz jak pele dopuszcza sie do takich porownan bo spojrzmy prawdzie w oczy - dzisiaj pele gralby gorzej niz niektorzy w ekstraklasie.
Jaki sens jest tego, ze jest Pique i Puyol skoro siedzą na ławce, Jak ostatnio nie ieli kontuzji to grali cale mecze w reprezentacji to nie mogą grać teraz? Wprowadzi Inieste i Fabregas jak będzie 0:0 w 65 min.? Ja tego nie rozumiem mamy słabszy moment i on wystawia Cuence? kto to w ogóle jest.... A Adriano? litosci, jego gra z Sevilla o pomste do nieba prosila, slepy by wiedzial gdzie on poda.
maciek_novy-> a wyobrazasz sobie zeby któryś z dwojki eto'o henry nie gral w pierwszym skladzie? jak na zmiane?.. to gracze swiatowego formatu a aguero to przyszlosc. henry po 30 eto'o prawie tez.
Komentarze
0
Po co brac do siebie te komentarze, wlasnie o to mu chodzi , Barcelona wygrywa Messi strzela bijemy kolejne rekordy i nikt sie nie przejmuje probami manipulacji ze strony Mourinho, ani jego taktyka ani gra psychologiczna jak takie zaczepki nie przynosza efektu co w obecnym sezonie widac na kazdym kroku. Proby przywrocenia Realu do gry chociaz podobnej do tej z tamtego sezonu nie wychodza mu w ogole, troche szkoda bo glupimi zachowaniami psuje wizerunek takiego klubu jak Real ktory (pewnie sie tu nie wszyscy zgodza) ale jest wielki i
0
Valdes | Alves Puyol Pique Abidal | Busquets (Mascherano) Xavi Iniesta | Alexis Messi Villa (Pedro lub Fabregas)
0
Moim zdaniem takie porownania sa bez sensu. Tak jak ktos porownalby Messiego do pele czy Maradony kto byl najlepszy, z tamta gra Pele dzisiaj SIEDZIALBY NA LAWCE w 3 lidze angielskiej a najlepsze druzyny tamtych lat nie kwalifikowalyby sie do europejskich pucharow dzis. Gra sie zmienia, drybling sposob gry, wg mnie najlepiej w tym radzi sobie Barcelona i Manchester Utd bo to druzyny, ktore od dobrych kilku kilkinastu lat konsekwentnie buduja swoj styl. Dlatego dziwi mnie to, ze taki pilkarz jak pele dopuszcza sie do takich porownan bo spojrzmy prawdzie w oczy - dzisiaj pele gralby gorzej niz niektorzy w ekstraklasie.
0
Nie wiem czy Wy to tez widzicie, ale slabo narazie to wyglada. Ktos powie, ze to poczatek sezonu i ze Barca na 2 miejscu, ale od takiego klubu wymaga sie wiecej. Ani Pilzno ani Mallorca to nie byli przeciwnicy do sprawdzenia sie dla Barcelony, wczorajszy mecz na remis, pogoda? dla tak doswiadczonych zawodnikow nie ma to znaczenia. Gdzie jest Villa?, niepokojace jest to, ze w ostatnich latach po slabych meczach przychodzily dobre, teraz po 2 wygranych znowu slaby mecz bo taki byl z Bilbao. Jezeli Barcelona sie szybko nie pozbiera to zobaczymy niedlugo syndrom Interu, ktory wygral wszystko 2 lata temu a teraz jest 17 w lidze.
0
Powinnismy juz przegrywac.
0
Moim zdaniem takie porownania sa bez sensu. Tak jak ktos porownalby Messiego do pele czy Maradony kto byl najlepszy, z tamta gra Pele dzisiaj SIEDZIALBY NA LAWCE w 3 lidze angielskiej a najlepsze druzyny tamtych lat nie kwalifikowalyby sie do europejskich pucharow dzis. Gra sie zmienia, drybling sposob gry, wg mnie najlepiej w tym radzi sobie Barcelona i Manchester Utd bo to druzyny, ktore od dobrych kilku kilkinastu lat konsekwentnie buduja swoj styl. Dlatego dziwi mnie to, ze taki pilkarz jak pele dopuszcza sie do takich porownan bo spojrzmy prawdzie w oczy - dzisiaj pele gralby gorzej niz niektorzy w ekstraklasie.
0
BAN
0
ja też, chce Agueroo!! ;P
0
Jaki sens jest tego, ze jest Pique i Puyol skoro siedzą na ławce, Jak ostatnio nie ieli kontuzji to grali cale mecze w reprezentacji to nie mogą grać teraz? Wprowadzi Inieste i Fabregas jak będzie 0:0 w 65 min.? Ja tego nie rozumiem mamy słabszy moment i on wystawia Cuence? kto to w ogóle jest.... A Adriano? litosci, jego gra z Sevilla o pomste do nieba prosila, slepy by wiedzial gdzie on poda.
0
maciek_novy-> a wyobrazasz sobie zeby któryś z dwojki eto'o henry nie gral w pierwszym skladzie? jak na zmiane?.. to gracze swiatowego formatu a aguero to przyszlosc. henry po 30 eto'o prawie tez.