24 listopada 2015, 23:02
8
przeciez on atakowal dzeko zobacz jak noge wyciagnal...
5 listopada 2015, 10:38
0
zdaje sie ze w przypadku takiego czegos na glowie sedziowie nie maja nic do gadania
3 listopada 2015, 17:32
1
zdaje mi sie ze kiedy Messi gra(stoi) na skrzydle to Marcelo NIGDY nie byl na polowie Barcelony
2 listopada 2015, 22:13
przeciez ostatnio graja bez rewelacji w ostatnim meczu mieli tylko 3 okazje dobre (2 gole +alba 1vs1) jak na Barcelone to chyab troche za malo?
25 października 2015, 20:24
tylko 1 spalony przy 1szym golu
30 sierpnia 2015, 00:24
10
a co za roznica kiedy z kim sie gra.... chyba teraz lepiej z lepszymi jak mecze co tydzien niz jak co 3 dni ..... a sedziowie coz Simeone to przewidzial
14 sierpnia 2015, 17:26
4
kto sie myli to pokaze przyszlosc
22 kwietnia 2015, 12:50
3
hahahahha Real lepszy przez 35 min Barcelona przez 55 min do tego kazdza statystyke po stronie Barcelony gdzie ty widziales ze Real dominowal?
24 sierpnia 2015, 15:57
2
Liga nie ma mniej waznych faz... na poczatku 3 pkt to 3pkt i na koncu tak samo
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
8
przeciez on atakowal dzeko zobacz jak noge wyciagnal...
0
zdaje sie ze w przypadku takiego czegos na glowie sedziowie nie maja nic do gadania
1
zdaje mi sie ze kiedy Messi gra(stoi) na skrzydle to Marcelo NIGDY nie byl na polowie Barcelony
0
przeciez ostatnio graja bez rewelacji w ostatnim meczu mieli tylko 3 okazje dobre (2 gole +alba 1vs1) jak na Barcelone to chyab troche za malo?
0
tylko 1 spalony przy 1szym golu
10
a co za roznica kiedy z kim sie gra.... chyba teraz lepiej z lepszymi jak mecze co tydzien niz jak co 3 dni ..... a sedziowie coz Simeone to przewidzial
8
przeciez on atakowal dzeko zobacz jak noge wyciagnal...
4
kto sie myli to pokaze przyszlosc
3
hahahahha Real lepszy przez 35 min Barcelona przez 55 min do tego kazdza statystyke po stronie Barcelony gdzie ty widziales ze Real dominowal?
2
Liga nie ma mniej waznych faz... na poczatku 3 pkt to 3pkt i na koncu tak samo