O sobie

  • Zainteresowania sport
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona Znicz Pruszkow Legia Warszawa
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 5060
  • Liczba komentarzy 74
  • Polecenia 43

Komentarze

8

przeciez on atakowal dzeko zobacz jak noge wyciagnal...

0

zdaje sie ze w przypadku takiego czegos na glowie sedziowie nie maja nic do gadania

1

zdaje mi sie ze kiedy Messi gra(stoi) na skrzydle to Marcelo NIGDY nie byl na polowie Barcelony

0

przeciez ostatnio graja bez rewelacji w ostatnim meczu mieli tylko 3 okazje dobre (2 gole +alba 1vs1) jak na Barcelone to chyab troche za malo?

0

tylko 1 spalony przy 1szym golu

Zobacz wszystkie

10

a co za roznica kiedy z kim sie gra.... chyba teraz lepiej z lepszymi jak mecze co tydzien niz jak co 3 dni ..... a sedziowie coz Simeone to przewidzial

8

przeciez on atakowal dzeko zobacz jak noge wyciagnal...

4

kto sie myli to pokaze przyszlosc

3

hahahahha Real lepszy przez 35 min Barcelona przez 55 min do tego kazdza statystyke po stronie Barcelony gdzie ty widziales ze Real dominowal?

2

Liga nie ma mniej waznych faz... na poczatku 3 pkt to 3pkt i na koncu tak samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?