27 września 2008, 22:23
0
POLON21 za to ty sie nadajesz na 6 lige okręgówki .!
27 września 2008, 22:20
kuz**.. jak tak mozna ? 1:0 espanyol.. brak slow
27 września 2008, 22:16
widzieliscie co kameni zrobil ? xD
27 września 2008, 22:15
27 września 2008, 22:09
niezle zaczelismy.. pier****** sedzia karnego nam nie gwizdnal... ;/
1 sierpnia 2008, 13:52
Henry1419.. jak mozna miec bilety na ten mecz jak jeszcze nie wiemy czy wisla przejdzie Beitar..
20 sierpnia 2008, 13:50
a wg mnie 4-4-2 a wg mnie następnym razem dostaniesz bana za nieznajomość regulaminu mod
20 sierpnia 2008, 13:51
oj.. cos nie wyszlo.. sorka .;pp
6 sierpnia 2008, 23:04
ravon.. jestem tego samego zdania.
24 sierpnia 2008, 22:25
no i gitara ;))
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
POLON21 za to ty sie nadajesz na 6 lige okręgówki .!
0
kuz**.. jak tak mozna ? 1:0 espanyol.. brak slow
0
widzieliscie co kameni zrobil ? xD
0
widzieliscie co kameni zrobil ? xD
0
niezle zaczelismy.. pier****** sedzia karnego nam nie gwizdnal... ;/
0
Henry1419.. jak mozna miec bilety na ten mecz jak jeszcze nie wiemy czy wisla przejdzie Beitar..
0
a wg mnie 4-4-2
a wg mnie następnym razem dostaniesz bana za nieznajomość regulaminu
mod
0
oj.. cos nie wyszlo.. sorka .;pp
0
ravon.. jestem tego samego zdania.
0
no i gitara ;))