jeśli nie wzmocnimy obrony to za rok nie bedzie dobrze ;] dziuryyyy... klasowy stoper od zaraz di Pique. Puyol starzeje sie, Masche tez ten sezon gorszy, Adriano to nie srodek a Bartra za młody na ważne mecze ;) Dla mnie dzis PSG zasluzylo na awans ;) szczęście dziś było z Barca i VV w bramce, który niestety odchodzi jak złapał formę ;]
Mandanda z OM ;) żaden Ter Stegen - spali sie małolat. Neuer i Hart za duzo kasy ;) Loris nie odejdzie bo dopiero co przyszedł, tak jak i De Gea ;)
A zwolennikiem Mandandy od kilku lat jestem ;)
Ty wiesz co Ty mówisz człowieku ;] VV w tym sezonie kapitalnie bronił, dostał się do kadry itd. Moim zdaniem nr 2 na świecie zaraz po Casillasie, mimo, że to bramkarz realu. Oby grał w Barcy jak najdłużej !
a co do Pique - zdecydowanie nr 1 na świecie i bardzo młody ;] oby się nie wypalił to będzie z niego 2 Puyol ;) VEB !
Komentarze
0
jeśli nie wzmocnimy obrony to za rok nie bedzie dobrze ;] dziuryyyy... klasowy stoper od zaraz di Pique. Puyol starzeje sie, Masche tez ten sezon gorszy, Adriano to nie srodek a Bartra za młody na ważne mecze ;) Dla mnie dzis PSG zasluzylo na awans ;) szczęście dziś było z Barca i VV w bramce, który niestety odchodzi jak złapał formę ;]
0
Mandanda z OM ;) żaden Ter Stegen - spali sie małolat. Neuer i Hart za duzo kasy ;) Loris nie odejdzie bo dopiero co przyszedł, tak jak i De Gea ;)
A zwolennikiem Mandandy od kilku lat jestem ;)
0
thomekz
do niego www. wszystkie
0
mate40
ok 5 tyg jeszcze ;)
Rayo 1:0 :D !15 sekunda ;P
0
janek_centrum
po co smsy ? :) zadzwonie do Ciebie i przez 90 minut bede zdawał relacje, przerwy 15 min tez, moze puszcza cos ciekawego ;)
Przesadzacie ludzie, przesadzacie.
0
http://primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=177432
ciekawe ;)
0
ja również wierzę, że się odrodzi ;) i ten sezon będzie super w jego wykonaniu ;) Zlatan Blaugrana !
0
kamil9040
Ty wiesz co Ty mówisz człowieku ;] VV w tym sezonie kapitalnie bronił, dostał się do kadry itd. Moim zdaniem nr 2 na świecie zaraz po Casillasie, mimo, że to bramkarz realu. Oby grał w Barcy jak najdłużej !
a co do Pique - zdecydowanie nr 1 na świecie i bardzo młody ;] oby się nie wypalił to będzie z niego 2 Puyol ;) VEB !
0
piszecie, że wolicie Senne itd :P
a widzieliście Capoue w akcji ;) oglądałem trochę Ligi francuskiej i to jest naprawdę świetny zawodnik i na dodatek młody.
Oby doszedł transfer do skutku, będzie z niego pociecha na lata :)
0
/visca/
Gabriel gra na obronie ;) więc to nie byłby atak ;)