nie mam nic do alexisa ale dziwi mnie ze az tak na niego liczy trener zrozumial bym gdyby villa byl w zlej formie jak tak dalej pójdzie to sie do konca nie rozbuja tacy zawodnicy musza grac
milan jest mocniejszy o chelsea ale to polfinal tak samo jak my wiezymy w awans oni tez mogo i wrecz musza chcialbym abysmy w finale pokonali real choc z drugiej strony to wolalbym trafic na nich wczesniej dwumecz wydaje mi sie latwiejszy z nimi .... a kto wie moze nie awansuja bayern ma perspektywe finalu u siebie i beda walczyc ich ofensywa jest w formie a co do naszej obrony nie wydaje mi sie zeby bylo zle zdazaja sie bledy ale gdy tyle atakujesz latwo o jeden glupi blad rywale maja ich wiecej tylko ze my nie jestesmy skuteczni... pozdrawiam
nie mam nic do alexisa ale dziwi mnie ze az tak na niego liczy trener zrozumial bym gdyby villa byl w zlej formie jak tak dalej pójdzie to sie do konca nie rozbuja tacy zawodnicy musza grac
milan jest mocniejszy o chelsea ale to polfinal tak samo jak my wiezymy w awans oni tez mogo i wrecz musza chcialbym abysmy w finale pokonali real choc z drugiej strony to wolalbym trafic na nich wczesniej dwumecz wydaje mi sie latwiejszy z nimi .... a kto wie moze nie awansuja bayern ma perspektywe finalu u siebie i beda walczyc ich ofensywa jest w formie a co do naszej obrony nie wydaje mi sie zeby bylo zle zdazaja sie bledy ale gdy tyle atakujesz latwo o jeden glupi blad rywale maja ich wiecej tylko ze my nie jestesmy skuteczni... pozdrawiam
Komentarze
28
Zobaczycie że jeszcze w srealu będzie grał w przyszłości
0
nie mam nic do alexisa ale dziwi mnie ze az tak na niego liczy trener zrozumial bym gdyby villa byl w zlej formie jak tak dalej pójdzie to sie do konca nie rozbuja tacy zawodnicy musza grac
0
milan jest mocniejszy o chelsea ale to polfinal tak samo jak my wiezymy w awans oni tez mogo i wrecz musza chcialbym abysmy w finale pokonali real choc z drugiej strony to wolalbym trafic na nich wczesniej dwumecz wydaje mi sie latwiejszy z nimi .... a kto wie moze nie awansuja bayern ma perspektywe finalu u siebie i beda walczyc ich ofensywa jest w formie a co do naszej obrony nie wydaje mi sie zeby bylo zle zdazaja sie bledy ale gdy tyle atakujesz latwo o jeden glupi blad rywale maja ich wiecej tylko ze my nie jestesmy skuteczni... pozdrawiam
28
Zobaczycie że jeszcze w srealu będzie grał w przyszłości
0
nie mam nic do alexisa ale dziwi mnie ze az tak na niego liczy trener zrozumial bym gdyby villa byl w zlej formie jak tak dalej pójdzie to sie do konca nie rozbuja tacy zawodnicy musza grac
0
milan jest mocniejszy o chelsea ale to polfinal tak samo jak my wiezymy w awans oni tez mogo i wrecz musza chcialbym abysmy w finale pokonali real choc z drugiej strony to wolalbym trafic na nich wczesniej dwumecz wydaje mi sie latwiejszy z nimi .... a kto wie moze nie awansuja bayern ma perspektywe finalu u siebie i beda walczyc ich ofensywa jest w formie a co do naszej obrony nie wydaje mi sie zeby bylo zle zdazaja sie bledy ale gdy tyle atakujesz latwo o jeden glupi blad rywale maja ich wiecej tylko ze my nie jestesmy skuteczni... pozdrawiam