krzynio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Błagam, bez takiej hipokryzji, ktokolwiek to pisał, że Barca działa zgodnie z zasadami oszczędności. Zlatan, Czygryński, teraz Caceres, te transfery za bardzo nadszarpnęły plan oszczędności, żeby mówić, że klub tak bardzo stara się oszczędzać. Oczywiście dwa pierwsze przypadki za czasów Laporty, lecz Rosell też się nie popisał jeśli chodzi o Martina.
0
939, w artykule jest gorszy błąd. Czy aby na pewno Xavi "wturował"? :>
0
Dzięki, za te pochlebne komentarze, jak tak je czytam to aż mam ochotę zrobic coś dłużeszego o Leo. No nic, przyjdzie i na to pora. Padło pytanie o piosenkę. Jest to intro zespołu Freestylers, tylko nie jestem przekonany z jakiej płyty.
0
to nie ściągaj
0
Brawo dla autora. Ten tekst otworzył mi oczy na kilka spraw.
0
news jak news. jestem w szoku. po co te prawie 50 komentarzy...
0
Jeśli nie podpisze to ja bym bardzo, ale to bardzo chciał zobaczyc na Camp Nou Aranzubię, który obok Victora i Casillasa jest najlepszym bramkarzem w La Liga wg. mnie.
0
Messi chciał po prostu zaznaczyc to, że dedykuje te bramki właśnie tym dzieciom. I gdyby wcześniej nie miało to podłoża finansowego to jestem pewien, że Leo by tej koszulki nie założył...
0
do adammo13.
Nie wiem czy to miała byc prowokacja, ale jeśli nie to, jak wytłumaczysz to, że potem kolanami "przybił" głowę casquero do ziemi. Zastanów się najpierw, obejrzyj filmik 30 razy jeśli tego potrzebuje twój mózg a nie wyskakujesz z takimi tekstami.
Coś mi się wydaję, choc to może byc teoria na wyrost, że Pepe grał na jakichś prochach. Wcześniej nie zauważyłem u niego takich objawów agresji...
0
Nie w pierwszej kolejce, bo pamiętam jak strzelał głową tuż obok słupka. Na pewno w jedynym meczu nie zagrał, tylko nie pamiętam w którym.
0
z artykułu wynika, że:
"Cała ta trójka zagrała już trzy dni później w spotkanie Ligi Mistrzów przeciwko włoskiemu Udinese. Barcelona w efektownym stylu wygrała 4:1, a dla Messiego był to debiut w rozgrywkach europejskich."
A to nie prawda, bo Messi zaliczył debiut w poprzedniej kolejce LM w meczu z Werderem. Należało by to sprostowac. Pozdro.
0
Jakoś nie widziałem serii rykoszetów przy bramce na 3:2, czy ten Pinto jest ślepy?
0
kjs - tamte dwa loby to były woleje, z powietrza, a teraz z Shachtarem i Realem Leo podcinał z ziemi. Dla mnie i tak najpiękniejsza bramka Messiego to zdecydowanie na 0:2 z Sevillą.
0
Tak, to jest jedynie przedsmak pełnej wersji kompilacji o Titim, tak jak napisane jest w filmiku, cała praca wyjdzie w 2009...
0
Bramki na FcBarca przed ich strzeleniem ? ładnie ;)
0
Kompletnie śmieszą mnie niektóre wasze komentarze. Mi jest szkoda, że odszedł od Barcy, bo miał nieprzeciętny talent. Teraz ma chyba 20 lat. Czy ktoś z nas może się poszczycic świętością w tym wieku. Gio zacznie grac, wszyscy zapomną o tym incydencie. Tak naprawdę nie ma o czym pisac.
0
Utwór no.1 kiedy kamera jedzie od szatni do tunelu na camp nou, to kawałek z "piły", autorstwa Charliego Clousera, w mojej biblioteczce figuruję pod nazwą "Main theme". Kolejna nutka pochodzi z filmu pt."300" i nosi nazwę - Nine Inch Nails - Just Like You Imagined. Kawałek no.3 to X-ray dog - Imperial Force. Potem następuje kawałek z "Katedry", skąd czysta ścieżka dźwiękowa jest praktycznie niemożliwa do zdobycia. Następnie użyłem utworu ze "Skarbu Narodów", a zatytułowany jest on: Trevor Rabin - Chase. Jak widac w kompilacji użyłem przede wszystkim soundtracków, aby uzyskac efekt jak najbardziej zbliżony do oglądania filmu w kinie. Mam wrażenie, że jedynie na początku mi się udało ;) Życzę wysokich transferów i proszę o więcej komentarzy. Co do youtuba, ja nie miałem okazji wrzucic, ale teraz może właśnie to zrobię ;). Pozdro
0
kondradinho - już się tłumaczę. Jak widac w samym filmiku, kompilacja została zrobiona specjalnie na zagraniczny konkurs. W nim zasady były proste, nie mogłem umieścic adresu żadnej innej strony oprócz soccerclips. Wiedziałem, że prędzej czy później praca trafi na fcbarca.com, dlatego miałem zamiar zrobic również drugą wersję z podziękowaniami dla fcbarca i fcbvideo. Niestety net i komp mi na to nie pozwoliły. Natomiast umieściłem Twój nick w podziękowaniach, mam nadzieję, że to trochę Ci rekompensuje mój błąd. W każdym razie, bardzo dziękuję za ten wspaniały materiał, który uploadowałeś na fcbarca i fcbvideo. Dzięki wszystkim za komentarze i proszę o więcej ;)