O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 34
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A po co wogóle kogoś ściagać i to jeszcze takiego młodego??Przeciez na przedłużenie kontraktu czeka M. Batra i napewno znalazłby się jeszcze ktos z La Massi do ogrania w pierwszej drużynie...przeciez DANI gra prawie cały czas xD

0

0

ja też mam wielką prośbę. nie będe mógł niestety oglądać meczu BARCY bo też mam wesele kuzynki...dajcie znać jaki będzie wynik końcowy: 511161102. Naprawdę będę bardzo wdzięczny!!!!!!!

0

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Tu sa transmisje ;D

jedna z najlepszych stronek!!!

0

Własnie jak ktos bedzie miał linka do transmisji w dobrej jakosci to dajcie znac. Ja osobiscie bede sprawdzał to co jest na rojadirecta.com...chciałbym zobaczyc młodych w akcji :D a co:P

Zobacz wszystkie

0

Czyli jak wygramy z Atletico to praktycznie droga do finału powinna być NASZA:D Dobrze, że trafilismy na silny zespół :)

0

Bojan wywalczył sobie piłke, ale poprostu wczoraj nic piłkarza Barcelony nie chcialo wpasc do bramki...

A swoja droga to wogóle co wczoraj Nasi grali?!

Pique musi sobie przypomniec jak gra Barca.

Sorki ale juz dawno nie widziałem, żeby obrońca Barcy wybijał non stop piłki do przodu i do przodu i to byle dalej od siebie...żenada. Wogóle co to za ustawienie zespołu skoro żadnego prawdziwego skrzydlowego w pierwszym składzie nie było!!!!!!!

0

On jest jak ojciec, a zarazem wzór do naśladowania dla mlodszych zawodników, a Pep bardzo sobie ceni dobra atmosfere w szatni i raczej go nie pusci jesli nie dostanie w zamian odpowiedniego zmiennika dla Abidala. Broń boże A. Cola!!!który mysli tylko o jak najwiekszej kasie a nie graniu

0

BARCA- werder -panathinaikos-szachtar

0

A po co wogóle kogoś ściagać i to jeszcze takiego młodego??Przeciez na przedłużenie kontraktu czeka M. Batra i napewno znalazłby się jeszcze ktos z La Massi do ogrania w pierwszej drużynie...przeciez DANI gra prawie cały czas xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?