Czy Was też tak wk**** komentator SportKlubu? Bo dla mnie to jakieś nieporozumienie. Ewidentny przykład dlaczego mecze powinny komentować osoby 'bezstronne'
Veni, Vidi i zastanawiam się skąd Wy bierzecie te statystyki?;] Byłem na meczu i komentator mówił, że było - dokładnie - 21 993 osoby ;] nie mówiąc już o tym, że pojemność stadionu to 25tyś ;D tak, że tylko taka mała uwaga do poprawy. Visca el Barca!!!!
Czy Was też tak wk**** komentator SportKlubu? Bo dla mnie to jakieś nieporozumienie. Ewidentny przykład dlaczego mecze powinny komentować osoby 'bezstronne'
Veni, Vidi i zastanawiam się skąd Wy bierzecie te statystyki?;] Byłem na meczu i komentator mówił, że było - dokładnie - 21 993 osoby ;] nie mówiąc już o tym, że pojemność stadionu to 25tyś ;D tak, że tylko taka mała uwaga do poprawy. Visca el Barca!!!!
Komentarze
0
Czy Was też tak wk**** komentator SportKlubu? Bo dla mnie to jakieś nieporozumienie. Ewidentny przykład dlaczego mecze powinny komentować osoby 'bezstronne'
0
Rozumiem, trochę wzięte z kapelusza:) podałem tylko do ew. poprawy. Visca El Barca!
0
Veni, Vidi i zastanawiam się skąd Wy bierzecie te statystyki?;] Byłem na meczu i komentator mówił, że było - dokładnie - 21 993 osoby ;] nie mówiąc już o tym, że pojemność stadionu to 25tyś ;D tak, że tylko taka mała uwaga do poprawy. Visca el Barca!!!!
0
Na jakim kanale najlepsza jakośc video?
0
Czy Was też tak wk**** komentator SportKlubu? Bo dla mnie to jakieś nieporozumienie. Ewidentny przykład dlaczego mecze powinny komentować osoby 'bezstronne'
0
Veni, Vidi i zastanawiam się skąd Wy bierzecie te statystyki?;] Byłem na meczu i komentator mówił, że było - dokładnie - 21 993 osoby ;] nie mówiąc już o tym, że pojemność stadionu to 25tyś ;D tak, że tylko taka mała uwaga do poprawy. Visca el Barca!!!!
0
Rozumiem, trochę wzięte z kapelusza:) podałem tylko do ew. poprawy. Visca El Barca!
0
Na jakim kanale najlepsza jakośc video?