krtek6sic6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I bardzo dobrze :))
So long, sucker!
0
Nie ma takiego zwierzęcia jak wartość realna. Eto'o obecnie to MAX 10 mln.
0
Sława Marc!
0
lol. Ta bolszewicka organizacja powinna sama nałożyć sobie limit, a później się zlikwidować.
0
Taaa, a jeszcze niedawno śnił tylko o Realu... ;]
0
To chyba jakaś KPINA
0
Tak, super. To zalatuje właśnie takim gwiazdorstwem, a które się oskarża Zlatana.
0
Bez jaj.
0
Hehe, muszą kaca leczyć :))
0
Pff, ja tam wolę złożyć ofiarę całopalną Swarożycowi.
0
Po ostanim golu się tak cieszył, jakby już wiedział, że odejdzie... :P
0
Niech idzie do Realu.
0
Tak, to będzie mecz jego życia!
0
Każda formacja Manchesteru jest słabsza od katalońskiej.
Szkoda, że Fletcher na pewno nie zagra w finale, to poważne wzmocnienie Manu. Ale może za to Park?...
0
Cieszę się, że Pique i Xavi otrzymali najwyższe noty, bo jak najbardziej na nie zasłużyli! Dodatkowo proponuje od tej pory pisać prof. Xavi.
0
ExpeKt*
0
Przyznał, że Florentino Perezowi powiedziałby "nie", bowiem "pieniądze szczęścia nie dają, w życiu są rzeczy ważniejsze od nich".
Widać, że czytał 'Ojca chrzestnego' ;D
0
Xavi, Eto'o i Ziazia na pewno na ławe, coby kartek nie złapali.
Keita, Guddy, Iniesta - Henio, Bojan, Messi - mam nadzieję ujrzeć taką przednią formację.
0
Zależy. Np na transfermakrcie zaliczyli mu wszystkie (z tym, że oni najbardziej liberalnie podchodzą do kwestii asyst)
0
obaster, przecież masz nawet na tej stronie tabele i inne statystyki...
0
26*
0
Plotki głoszą, że coś go w bucie uwierało.
0
Niedobrze. Rozbijemy ich tak czy inaczej i znowu będą się tłumaczyć, że kontuzje, itd...
0
Getafe przegrało na własne życzenie. Frajersko zmarnowany karny, dekoncentracja, strzały życia maricona i pinokia i voilla.
Niemniej ciężko okupili ten mecz - Robben znowu kontuzja, a Pepe powinien dostać karę na jakieś 5-6 meczów.
0
Niech tylko Navasa zostawią, reszta drużyny może wyjeżdżać.
0
Keita za Xaviego i Hleb za Messiego, muszą wreszcie odpocząć przed smerfami i mierdami.
0
Ribery: chlip, chlip
Henio: Nie martw się, za sezon będziesz tu grał ze mną ;)
0
Van Buyten też nie zagra - mają przegwizdane.
0
Jamal, nie uwzględnili tam jeszcze ostatniego meczu ;)
0
Xavi ma 17 asyst, w rozgrywkach klubowych łącznie 23 [źródło: transfermarkt]