krt
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radzymin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W realu wszystko zamiast stać na nogach to stoi na głowie. Ciekawe ile gwiazdek przybędzie tam od następne sezonu.neymar im się marzy.... Hahahahaha :-) :-) :-)
0
real najchętniej strzelałby bramki tylko z rzutów karnych. Wykładali się jakby ktoś z trybun strzelał do nich jak tylko są w polu karnym... dramat
0
ramos lepszy od alvesa? to dopiero dobre.
ccs
jestes żałosna dziewczynko.
0
siwy76 idz spac
0
powiem tak... doniu czy jak ci tam kazdy co choc troche zna sie na pilce widzi ze real od 5lat nie ma charakteru. graja przecietnie co dodbija sie na stylu w jakim zdobywaja pkt czesto przy pomocy sedziow. na arenie miedzynarodowej praktycznie sie nie licza. co do eto to jestes zabawny. fakt ze go znalezli ale nigdy na niego stawiali. oddali go za grosze a chcieli odkupic za gruba kase. niech real powysli nad nowymi transferami. moze torres gerard micon c.ronaldo tevez a najlepiej wszystkich na raz. hehehehe pozdro
0
niech wraca do barcelony. espanyol czeka na wzmocnienia. a w secunda moze byc ciezko o awans.
0
panowie zoboczcie komentarze na onecie. http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,1921203,wiadomosc.html. ci idioci mysla ze real juz wygral mistrzostwo hiszpani. a dla mnie to jest tylko porazka krora musiala przyjsc predzej czy pozniej. kolejny mecz pokaze nam czy mozna mowic o kryzysie.
0
skad ta pewnosc o takiej wyprzedaazy. gdzie sie tego doczytales? chodzi mi o to ze zamiast kupowac fabregasa i persiego ktorzy jak slusznie zauwazyl k.kulfan sa nietykalni lepiej byloby sciagnac klasowegi napastnika ville albobenzeme
0
dawidveb- przerazasz mnie
0
no dobra ale po co oni wszyscy? wystarczy tylko willa. w kazdej formacj mamy scisk jezeli przeszedlby fabregas to ktos musialby lawe grzac. wystarczylby tylko villa. tak mi sie zdaje.pzdr
0
mysle ze nie przedluzenie kontraktu byloby fatalnym bledem a sprzedanie go jeszcze gorsym. chcieli sie go pozbyc przed rozpoczeciem sezonu..... dla mnie eto zawsze byl zajebisty nawet po dlugiej kontuzji w tamtym sezonie wrocil i strzelal bramki. chociaz gdyby faktycznie fcb pozbyla sie eto to mysle ze dobrym ruchem byl by transfer benzemy
0
ludzie on chce poczekac do konca sezonu poniewaz chce wynegocjowac jak najwieksza sumke za nowy kontrakt. byc moze zostanie krolem strzelcow barca wygra lige i moze LM a eto jest jednym z najwazniejszych punktow w zespole i bedzie rozliczany z bramek. jesli barca dzieki niemu osiagnie te cele to bedzie dobra karta przetargowa do nowego kontraktu. moze niezle wtedy sobie krzyknac!!!!
0
kazdy wie ze ta porazka to dygresja. pep zrobil dobrze dajac szanse innym pilkarzom. w sobote sobie to odbijemy
0
nie zagrali
0
za 1/9 tej sumy moglby wnajac jakiegos killera
0
dla mnie to soviola bul dobry. jego kariera w hiszpani przebiega podobnie jak owena. na codzien lawa a wchodzac z niej na boisko pokazywal sie b. dobrze.
0
getafe nam nie lezy nie pamietam kiedy ostatnio zdobylismy tam komplet punktow. jednakze ture i keita w 2lini to kiepskie rozwiązanie. ja bym sprobowal z ture xavi i hlebem on juz w srodku grywal przeciez w arsenalu i gral extra. mysle ze na mecz ze sportingiem trener powinien oszczedzic jeszcze graczy na seville bo w LM awans jest pewny
0
eto'o to aktualnie najlepszy napastnik nie tylko w hiszpani ale i na świecie. ma jednak tez wspanialych zawodników za plecami którzy napewno mu w tym pomagają.
0
świetny mecz nie tylko messiego i eto ale również należy zwróci uwage na fantastyczną obronę a w szczególności puyola i daniego. klasa światowa