17 sierpnia 2016, 21:44
0
jeśli masz umowę z nc+ to na nc+go można obejrzeć :)
7 czerwca 2015, 07:48
http://www.exsite.pl/sport/1144862-liga-mistrzow-final-juventus-turyn-vs-fc-barcelona-06062015-plhdtvxvid-b89.html
3 października 2012, 13:18
spotkałem go na siłowni w Reykjaviku w 2010 r. :D
18 lipca 2011, 12:39
spotkałem Go w tamtym roku na siłowni w reykjaviku :)
25 lipca 2010, 17:56
moze i juz nie gra ale podniete mam :D
25 lipca 2010, 17:37
heh jestem wlasnie w islandi i wrocilem z silowni na ktorej spotkałem ... Gudjohsena... i nie miałem ani aparatu, ani telefonu :/
25 lipca 2010, 17:45
nie mam powodow zeby zmyslac...
6 maja 2009, 21:37
ja juz gdzies widzialem takyke chelsea, chyba w "potopie" obrona częsochowy...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jeśli masz umowę z nc+ to na nc+go można obejrzeć :)
0
http://www.exsite.pl/sport/1144862-liga-mistrzow-final-juventus-turyn-vs-fc-barcelona-06062015-plhdtvxvid-b89.html
0
spotkałem go na siłowni w Reykjaviku w 2010 r. :D
0
spotkałem Go w tamtym roku na siłowni w reykjaviku :)
0
moze i juz nie gra ale podniete mam :D
0
heh jestem wlasnie w islandi i wrocilem z silowni na ktorej spotkałem ... Gudjohsena... i nie miałem ani aparatu, ani telefonu :/
0
nie mam powodow zeby zmyslac...
0
moze i juz nie gra ale podniete mam :D
0
ja juz gdzies widzialem takyke chelsea, chyba w "potopie" obrona częsochowy...
0
spotkałem Go w tamtym roku na siłowni w reykjaviku :)