0

Niestety z Atletico juz w tej edycji ligi mistrzow nie zagraja

0

Od kiedy Messi ma te tatuaze , wczesniej ich nie widzialem

0

Mam pytanie :) Jezeli Barcelona zdobedzie mistrzostwo Hiszpanii pokonujac Real w tej rywalizacji i pokona Atletic Bilbao w fianle pucharu krola z kim zagra w meczu o superpuchar Hiszpanii ?? Z Atletic czy z Realem ? Bo gdyby to byl mecz z Realem chetnie bym sie na niego wybral

0

Jak myslicie remis Atletico to dobry wynik w perspektywie meczu z nami

8

Bilans ostatnich 7 meczy Barcy 7 zwyciestw z bilansem 25 do 0 , ciekawe ile straca goli w tym sezonie

0

Nie ma to jak kupic bilet od chlopakow ze strony blaugrana za 1000 zl wiecej niz cena na bilecie , wejsc na strone oficjalna i zobaczyc ze jest okolo 4 tys wolnych biletow :(

0

Napisalem , mam nadzieje ze doszla informacja

0

Fajna ta stronka alez uk niestety nie ma opcji zakupu biletu

0

No jesli chodzi o mecz z PSG to na tym meczu nie bylo kompletu , bylo kilka tysiecy wolnych miejsc a Bayern to wiadomo powrot Guardioli na stare smieci a dwa to mecz o final wiec moze byc komplet

0

Tez jestem z Koszalina ale mieszkam w Newcastle jak mi pomozesz to zapraszam na premier league do siebie ;)

0

A moglbys kupic bilet dla mnie jakos ? Dalo by rade

0

Daj jakis number ziom to pogadamy , bo nie wiem jak kupic bilet na Camp Nou

0

Chlopaki ze strony blaugrana.pl maja bilety i chca okolo 1500 zl za trybune za bramka ta srodkowa w tym jest tez nocleg to moja opcja rezerwowa , wiec moj limit to 300 euro . Na stronie sa bilety od 129 euro ale nie moge wejsc bo nie mam membera

0

Jak mozesz kupic , na Camp nou ? Masz membersipa

0

Jak to sprawdziles jakie zostaly ? Bo ja probowalem wejsc i chca membera

0

A ja bukuje bilet lotniczy do Barcelony na mecz z Bayernem nie majac jeszcze biletu na mecz . Bilety juz mozna kupowac ale trzeba byc memberem , ktory kosztuje 177 euro i jest wazny do konca roku . W Barcelonie bede o godzinie 13 , wiec okolo 15 mysle bede pod stadionem . Jak myslicie zdobede bilet bez problemu czy moze byc klopot ? Wiem ze w tym sezonie nie bylo kompletu na zadnym meczu z wyjatkiem Realu

0

Wiem ale nie lubie przeplacac ;)

0

Bo ich nie ma w sprzedazy

2

Orientujecie sie czy beda bilety w dniu meczu z Bayernem ewentualnie dzien wczesniej na stronie bo chce jechac w ciemno ale troche sie boje ze wszystko zostanie wyprzedane

0

Nie orientujecie sie kiedy bedzie mozna kupic bilet na Bayern bo na razie na glownej stronie informacji brak

2

Trudno mi uwierzyć ze Messi ma więcej asyst niż choćby Xavi

0

Zidane byl tez mistrzem swiata zdobywajac w finale dwa gole :)

0

OK spoko moze podasz mi maila zeby nie zasmiecac strony

0

To grubo , co za geniusz wymyslil ta strone , na kazdej stronie normalnie po zalogowaniu sie mozna pisac komentarze do artykulow a tam jak na zlosc niee , jeszcze w takim momencie kiedy czasu coraz mniej a na meczyk by sie pojechalo

0

No ja tez chetnie sie przejade mieszkam w Newcastle i stad bym sie wybral , jakie terminy cie interesuja zeby jakos razem sie tam pobujac i na ile dni bylbys w stanie pojechac ?

0

Zalogowalwem sie wczoraj na stronie blaugrana.pl bo tam jakas ekipa wybiera sie na mece z pucharze krola i na manCity ale jakas pokrecona jest ta strona , nic nie mozna napisac zadnego komentarza , jakas masakra z ta strona

0

Witam wybiera sie ktos na mecz z Manchesterem City ??

0

Witam pana egzystenta , a bilet kupowales na stronie barcy czy pod stadionem ?

0

wlasnie dlatego juz teraz pisze , bylem juz wczesniej na meczach dwa razy ale rywale byli slabsi victoria Pilzno i Sevilla . Ale chcialbym zobaczyc Gran Derbi ale nie mam pomyslu poki co jak kupic bilet

0

Witam , mam pytanie jak moglbym kupic bilet na mecz Barcy z Realem ?? Czy jest wogole mozliwosc zakupu biletu przed samym meczem pod stadionem , a jezeli nie to jak to zrobic ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?