O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 0

Komentarze

0

"patrzeć nie umie"

pisać też nie "umie"

0

pomarzyć sobie może...

0

kondri110

brawo ile w tym komentarzu wiedzy i mądrości...

ehhh

0

A ja chciałbym tylko, żeby ronaldo gdzieś na początku sezonu albo w trakcie przygotowań zaliczył taką kontuzję jak Diarra czy Van Nistelrooy.

a ja chcialbym zeby mama wiecej nie siadala ci na glowie...co ty piszesz czlowieku

0

jowunia

- rozumiem ze nie znasz historii RMFC. rozumiem ze nie sledzisz poczynań władz RMFC, rozumiem ze nie znasz filozofii i ideologi tego klubu, rozumiem ze wam, kibicom barcy, ciezko w coś takiego uwierzyć. rozumiem wszystko. i rozumiem, nie ma racji. fakty nie są ważne, historia nie jest ważna

przerobony twoj tekst i jakos tez pasuje

Zobacz wszystkie

0

albo nie znasz angielskiego co bardziej pasuje...

0

Fan's = Fan is

powinno być fans !

0

to, że składniowo to było źle napisane wydaje się oczywiste... i może się każdemu zdażyć...najbardziej jednak razi "Fan`s"

0

pomarzyć sobie może...

0

skoro Man utd tak robiło to czemu Real miałby tak nie robić...?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?