24 kwietnia 2012, 23:58
0
A mnie rozpierała duma patrząc na naszych chłopców. Tak się przegrywa z klasą i honorem. To wielki zaszczyt móc kibicować tej drużynie, to wielki zaszczyt ją kochać i pozostawać wiernym jej barwom. Visca el Barca!
21 kwietnia 2012, 21:53
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !
5 lipca 2010, 10:36
To się robi gorsze niż 'Moda na sukces"...
5 czerwca 2010, 08:54
Valdes będzie w tym wyglądał zabójczo!
8 maja 2010, 21:41
1-1 real- atletico
7 kwietnia 2010, 20:32
Wzruszające
28 kwietnia 2010, 22:52
BARCA, BARCA, BARCA!!!!! Kocham Was. Dziękuje. Dzieki takim piłkarzom, życie kibica nabiera sensu
22 grudnia 2009, 18:40
Leo ma piękny głos. Taki głęboki i spokojny
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A mnie rozpierała duma patrząc na naszych chłopców. Tak się przegrywa z klasą i honorem. To wielki zaszczyt móc kibicować tej drużynie, to wielki zaszczyt ją kochać i pozostawać wiernym jej barwom. Visca el Barca!
0
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !
0
To się robi gorsze niż 'Moda na sukces"...
0
Valdes będzie w tym wyglądał zabójczo!
0
1-1 real- atletico
0
Wzruszające
0
Valdes będzie w tym wyglądał zabójczo!
0
BARCA, BARCA, BARCA!!!!! Kocham Was. Dziękuje. Dzieki takim piłkarzom, życie kibica nabiera sensu
0
Leo ma piękny głos. Taki głęboki i spokojny
0
1-1 real- atletico