0

0

Komentarz usunięty

0

Laporta takie frazesy i populizmy głosi że głowa mała, a jak wygra to reklamy i tak zostaną na koszulkach

0

Komentarz usunięty

0

Myśle że w 90 mln się zamkną i Pogba przystanie na pensję na poziomie ok 8 mln

0

sam ten komentarz tam napisałeś i się chwalisz, bo normalnych użytkowników tej strony mało obchodzi co ktoś tam na innej stronie sobie ubzdurał

0

redakcja już sieje ferment bo niby czemu Leo ma nie zdążyć na superpuchar?

0

wypożyczać to można go było 3 lata temu, teraz tylko sprzedaż z ewentualnym prawem pierwokupu jakby odpalił z formą.

7

a ile byś chciał dostać za gościa który cały sezon przesiedział na ławie, poza tym niska jest cena ewentualnego odkupienia go

0

Laporta kolejny raz sie kompromituje... Jak tak dalej pójdzie to nie wygra wyborów.

0

Isco to nie foreign (obcokrajowiec)

5

Isco to trzeba było kupic jak grał jeszcze w maladze. Teraz jest po ptakach i już to widzę jak Perez puszcza kogokolwiek do nas

0

Komentarz usunięty

0

ty chyba masz jakieś kompleksy w każdym komentarzu jakieś nawiązania do HD i realu, żal

0

inne federacje nakładały te kary tak dla przypomnienia. Ibra dostał 4 mecze za słowa że francja jest chujowa więc nie ma sensu porównywanie kar w różnych federacjach

5

Neymar zjedz snickersa

0

plota jakich wiele w sezonie ogórkowym

1

kontrakt mu wygasa za rok i to determinuje tak niską cenę oraz to że DDG chce odejść

1

meh nuda, same komentarze o ronaldo.

0

nie ma losowania

1

Według południowoamerykańskich dziennikarzy Neymar w trakcie meczu z Kolumbią do Zunigi powiedział "Hej, bardzo dziękuję. Jeszcze będziesz dzwonił. Będziesz dzwonił, żeby przepraszać, skurwysynu".

9

problemem jest trener który nie ma jaj i posłuchu wśród graczy co pokazał filmik

1

czy to te słynne imprezy z ojcem Neya? :)

1

czyli obecnie zarabia 6mln, coś nie chce mi się w to wierzyć.

0

ten rosyjski oligarcha miał rozwód i pół majątku żona mu zabrała więc był zmuszony do sprzedaży. Tak samo pozbył się falcao do united bo miał wysoką pensję.

0

jakiś troll w asie napisał to na swoim blogu, a pelikany łykają i podają plotkę dalej.

0

Komentarz usunięty

0

jeśli piszesz o R10, to były czasy przes szejkami a więc inna sytuacja finansowa PSG

1

tak, niech idzie na emeryturę

0

anegdotka o komentatorze wołki:
Na koniec anegdota opowiedziana ostatnio przez jednego z dziennikarzy. Podobno rzecz dzieje się dobrych kilka lat temu. Przy stoliku większe grono, Tomasz Wołek opowiada o jakiejś drużynie sprzed czterdziestu lat, załóżmy że o złotym peruwiańskim ataku Henriquez - Ramirez - Romalu (nazwiska z dupy wzięte).
I mówi tak: - Henriquez, fantastyczny drybler, z nogami chudymi jak patyki. Kiedy biegł, śmiesznie bujał biodrami, ale dzięki temu z łatwością nabierał przeciwników na swój charakterystyczny zwód: markował, że drapie się po bujnej czuprynie i niepostrzeżenie biodrem wykonywał taki balans, że przeciwnik zostawał w tyle. Na środku Ramirez, wielki chłop, o dłoniach tak silnych, wkręcał nimi śruby w podkładach kolejowych. No i Romalu, filigranowy, wiecznie uśmiechnięty, z biednej rodziny, ojciec zginął w wieku 32 lat, gdy splatał warkocz indiańskiemu wodzowi i trafiła go strzała…
Bla, bla, bla…
Nagle przysłuchujący się temu jeden z dziennikarzy mówi: - Ty, Tomek, ale Henriquez to nie grał w tym zespole. Pomyliłeś go z Dos Santosem…
Sekunda konsternacji…
- Tak, masz rację! Jasne! Dos Santos, a nie Henriquez! Pełna zgoda. Dos Santos, ten ze szramą na policzku, który potrafił tak podkręcać piłkę, że bramkarze nawet nie podejmowali próby interwencji!
I wszystko byłoby pięknie, gdyby ów dziennikarz miał jakiekolwiek pojęcie o futbolu i gdyby owego Dos Santosa nie wymyślił na poczekaniu…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?