Drugi zespół danej drużyny nie może awansować do najwyżej klasy rozgrywkowej. Przykładu nie trzeba szukać daleko: Villarreal II, Liga Adelante czyli zaplecze Primera Divison. Druga drużyna Villarreal zajęła w swojej lidze 7 miejsce, czyli takie, które daje prawo do gry w barażach. Ale Villarreal w barażach nie zagra bo jest to wbrew regulaminowi(zagra za to pierwsza drużyna która do baraży nie awansowała, w tym przypadku jest to zespół z miejsca nr 9).
Komentarze
0
@diego662
Drugi zespół danej drużyny nie może awansować do najwyżej klasy rozgrywkowej. Przykładu nie trzeba szukać daleko: Villarreal II, Liga Adelante czyli zaplecze Primera Divison. Druga drużyna Villarreal zajęła w swojej lidze 7 miejsce, czyli takie, które daje prawo do gry w barażach. Ale Villarreal w barażach nie zagra bo jest to wbrew regulaminowi(zagra za to pierwsza drużyna która do baraży nie awansowała, w tym przypadku jest to zespół z miejsca nr 9).
0
Panowie, skończyła się era WMP :)
Polecam Best Player, VLC Media Player. Jeżeli to nie pomoże to: K-Lite Mega Codec Pack.
Film konwertowany do normalnego Xvida więc nie wiem w czym problem ;)
0
Czas trwania: 47 minut
0
@mathew000
Pliki można pobierać na przemian.
0
!fcbcampeones!
Będą.
0
Dobra, bramki bramkami a ja szukam ochotników którzy pójdą jutro za mnie na sprawdzian z WOS-u i z Systemów ;)
0
No to ustawiać tapety: http://up.programosy.pl/foto/mecz_5.jpg
Zobaczymy co jutro nasi pokażą ;)
0
visca - skrót z Racingiem był.
omik_10 - niedługo...
0
fcb1899 - meczów poszukam, jeżeli znajdę jutro pojawią się na fcbvideo, jeszcze aby się upewnić, chodzi ci o mecz nr1(Giuly 0-1) oraz nr2(0-0)? :)
0
nuke pójdzie jak wpiszesz klucze