0

doda ktoś meczyk zeby nie zacinało ?

0

Spokojnie gramy u siebie La manita ;D dzis bedzie :D

0

Nasz skład będzie wyglądał tak :P

--------------------valdes-----------------

alves------puyol----pique-----abidal

----------------busquets-------------

---------xavi---------iniesta----------

----------------fabregas-----------

------------messi--------villa------

0

Barcelona mistrzem będzie :)

0

Tylko Barcelona mistrzostwo będzie nasze :P

0

Jak było można zremisować z almeria wogule ten sezon słabiutki wszystkie wyniki 1:0 , 2:0 a w tamtym sezonie 4:0 , 5:0

0

Jacie nic nie nie stało każdemu może się podwinąć noga :)

KOCHAM CIĘ BARCELONO :P

0

MESSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 4:1

0

Mam prożbe jak beda wpadac bramki to piszcie i tez kto szczelil napiszcie

0

robinio to dobre z mocnienie dla klubu

0

ja cie ale kontuzja iniesty nie może się odnowić ponieważ to będzie osłabienie drużyny

0

y2m

Człowieku jeśli nawet faulu nie było to koleś z drużyny przeciwnej tak wszedł w nogi Leo że Leo nie miał szans utrzymać się na nogach

Czy ty wiesz wogulę co to jest piłka nożna

aaaaa Po 1sze za symulacje dostaje się tylko Żółtą kartkę

A nie czerwoną :P

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa I BARCA RZĄDZI

0

no i całe szczęście że Iniesta zagra bo go brakowało w pierwszym meczu :P

0

messi i iniesta muszą podpisać kontrakt :P

0

Puyol musi podpisać kontrakt w Barcelonie

Przecież on tworzy historie :P

0

Szewczenko do dla Barcelony nic jak mamy taką obronę co jest teraz to nie ma szans :P

0

A co to dla nas inter :P

ale super puchar jest nasz :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?