26 sierpnia 2010, 15:04
0
http://sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=724745&idseccio_PK=803 jak ktos zna hiszpanski to prosze bardzo :D
21 marca 2010, 23:07
1. Tak krytykujecie Zlatana, a czy ktoś z was zagra lepiej ? 2.Mówicie ze Ibra jest słabszy od Eto'o z tego co wiem Ibra gra pierwszy sezon z Barcelona Eto'o już ich troszke pograł ;] 3.Na stan obecny Ibra ma też więcej goli od Eto'o za którym to tęskni tylu z was ;) 4.Tyle było głosów że Ibra do Barcy się nie nadaje, jeśli tak to kto nam zapewnił tyle ważnych bramek między innymi ta z Realem czy z VFB?
2 grudnia 2009, 22:04
ma ktos kanal na tvuplayer?
29 listopada 2009, 19:15
jest jakis kanal na tvuplayer inny niz goltv?
24 listopada 2009, 20:43
ma ktos ten kanal na TVYplayer bo inaczej nie poogladam ;/
31 października 2009, 19:58
moglby ktos podac kanal na TVUplayerze?
21 listopada 2009, 21:56
dacie ten kanal na TVUplayer'a :D?
24 listopada 2009, 20:25
poda ktos kanał na tym TVUplayer :D:D?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
http://sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=724745&idseccio_PK=803
jak ktos zna hiszpanski to prosze bardzo :D
0
1. Tak krytykujecie Zlatana, a czy ktoś z was zagra lepiej ?
2.Mówicie ze Ibra jest słabszy od Eto'o z tego co wiem Ibra gra pierwszy sezon z Barcelona Eto'o już ich troszke pograł ;]
3.Na stan obecny Ibra ma też więcej goli od Eto'o za którym to tęskni tylu z was ;)
4.Tyle było głosów że Ibra do Barcy się nie nadaje, jeśli tak to kto nam zapewnił tyle ważnych bramek między innymi ta z Realem czy z VFB?
0
ma ktos kanal na tvuplayer?
0
jest jakis kanal na tvuplayer inny niz goltv?
0
ma ktos ten kanal na TVYplayer bo inaczej nie poogladam ;/
0
moglby ktos podac kanal na TVUplayerze?
0
dacie ten kanal na TVUplayer'a :D?
0
poda ktos kanał na tym TVUplayer :D:D?
0
http://sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=724745&idseccio_PK=803
jak ktos zna hiszpanski to prosze bardzo :D
0
ma ktos kanal na tvuplayer?