Jako, że jutro nie zagra Neymar to pewnie wejdzie Pedro w pierwszym składzie no bo przecież nie Munir... I miejmy nadzieje, że Pedrito pokaże się ze swojej najlepszej strony :)
Jako, że jutro nie zagra Neymar to pewnie wejdzie Pedro w pierwszym składzie no bo przecież nie Munir... I miejmy nadzieje, że Pedrito pokaże się ze swojej najlepszej strony :)
Komentarze
0
Mądrze się wypowiedział ;)
0
Obstawiam, że LE wystawi taką 11:
ter Stegen
Montoya-Bartra-Mascherano-Alba
Xavi-Samper-Rakitić
Suarez-Messi-Neymar
1
My gramy o 3 punkty w tym meczu????
0
Czyli Montoya ani Douglas nie zagrają, więc obstawiam Adriano
0
Jako, że jutro nie zagra Neymar to pewnie wejdzie Pedro w pierwszym składzie no bo przecież nie Munir... I miejmy nadzieje, że Pedrito pokaże się ze swojej najlepszej strony :)
1
My gramy o 3 punkty w tym meczu????
0
Jako, że jutro nie zagra Neymar to pewnie wejdzie Pedro w pierwszym składzie no bo przecież nie Munir... I miejmy nadzieje, że Pedrito pokaże się ze swojej najlepszej strony :)
0
Wyobrażacie sobie Zubiego wraz z Bartomeu w Bayernie lub Chelsea? :D
0
Mądrze się wypowiedział ;)
0
Obstawiam, że LE wystawi taką 11:
ter Stegen
Montoya-Bartra-Mascherano-Alba
Xavi-Samper-Rakitić
Suarez-Messi-Neymar