0

messii ... no jest najlepszy ale sie sępi jak cholerka .. niech zlapie kontuzje skopija go to zobaczycie co bedzie

0

ładna brameczka ładna ..... szkoda roniegooo napewde szkoda ze nie został . ..

0

ogladam mecz .. tak cienko gramy zee to przesada ;/

0

narzekacie na serwer .. najlepszy serwer rapidshare

0

przechodza troche pilki i troche glupich strat .. ale musimy ssie uczyc na bledach .. .

viscaa ell barcaaaa forever

0

macie ludzie problemy

Real Alternative

K-Lite Codec Pack

nie ma bata zeby cos nie chodzilo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?