11 października 2008, 09:15
0
To nie barca wygrała 18 razy mistrzostwo hiszpanii to real je przegrał
9 października 2008, 18:46
oby barca przegrała
28 września 2008, 21:55
Ronaldinho strzelił
28 września 2008, 13:04
przewaga przewagą ale karny to naciągany jak nic
27 września 2008, 22:26
Ferran Telechea Coro
21 września 2008, 21:30
gijon ostatnia drużyna w tabeli
22 września 2008, 10:05
Ruszyła maszyna ? trudno zeby mieli nie wygrać z beniaminkiem i to ostatnim w tabeli i nie wypisujcie po pierwszym zwycięstwie w PD ze juz liga i liga mistrzów nasza. Pożyjemy zobaczymy
25 sierpnia 2008, 08:22
el payaco śmieszny to ty jesteś dzieciaku
26 sierpnia 2008, 16:47
Będą YAYA jak wisła powtórzy wynik z beitarem u siebie! hehe. a tak jak myślicie kogo wylosujemy w fazie grupowej LM?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
To nie barca wygrała 18 razy mistrzostwo hiszpanii to real je przegrał
0
oby barca przegrała
0
Ronaldinho strzelił
0
przewaga przewagą ale karny to naciągany jak nic
0
Ferran Telechea Coro
0
Ronaldinho strzelił
0
gijon ostatnia drużyna w tabeli
0
Ruszyła maszyna ? trudno zeby mieli nie wygrać z beniaminkiem i to ostatnim w tabeli
i nie wypisujcie po pierwszym zwycięstwie w PD ze juz liga i liga mistrzów nasza. Pożyjemy zobaczymy
0
el payaco śmieszny to ty jesteś dzieciaku
0
Będą YAYA jak wisła powtórzy wynik z beitarem u siebie! hehe. a tak jak myślicie kogo wylosujemy w fazie grupowej LM?