0

Mógłby ktoś powiedzieć czy mecz leci na GOL TV bo cały dzień nie mogę się dostać na kuszo tv, tnie się coś.

0

Digidong CR rzeczyiście kozak, pokazał to podczas meczu MU- Barca. CR w szczytowej formie sezonu nie istniał w tym momencie przy Leo w średniej formie.

0

Z jednej strony chciałbym żeby spadli, ale z drugiej miło jest oglądać derby w których Espanyol ostatnio dostaje notoryczne smary:)

0

Kibice na 10, po tych spiewkach puta Barca? za ten 'doping' moglbym wysadzic w powietrze razem z kibicami ten stadion. Zamiast dopingowac swoja druzyne caly mecz obrazali przeciwnikow.

0

No to teraz pewnie Perez przejmie schedę i pogrąży Real wydając 150 mln na CR i tego typu zawodników;)

0

Odbiegając od temtu Calderon dimision:)

0

A gdzie Guti?:)

0

mógłby ktoś zarzucić linkiem z meczem. niestety z niewiadomych przyczyn kuszo się wiesza;/

0

Sprzedać po sezonie Keitę kupić Cesca i środeczek Yaya a przed nim Xavi i Cesc.Marzenie.

0

Oglądając wczoraj i nie tylko we wczorajszym meczu Inieste na skrzydle panu Kunowi ja osobiście powiedziałbym NIE.

0

delgred do łóżka wypłacz się w poduszkę:]

0

Bardzo dobry skład, Xavi zagra bardziej ofensywnie:] i powrót Yaya cieszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?