O sobie
- Zainteresowania język polski, historia, geografia i wiele innych.
- Ulubiony zawodnik Wayne Rooney, C. Ronaldo, Beckham, Ruud van Nisterloy.
- Ulubione zespoły Manchester United
- Barcelonie kibicuję od brzydzę się
Statystyki
- Dni w serwisie 5246
- Liczba komentarzy 96
- Polecenia 0
Komentarze
0
karny z dupy
0
ide bo nie wytrzymam, polewa :D
0
nine - no owszem mówi i co z tego? na tym chyba polega sport na przegranych i wygranych? 1-6 wypadek przy pracy. to my mamy 1 miejsce poki co.
0
kompleksy? jakie kompleksy? już nie raz o tym tlumaczylem i tyle. polecam wczesniejsze posty
łodzkie
0
miglos -a z Osasuną też byl niezły popis co? : )
0
Nom 2-0 z QPR, a 3-1 z Tottenhamem.
0
był spalony, co wy niewidomi jesteście?
0
kuba - a co mnie Real obchodzi? Do Realu nic nie mam, tylko Jose przegina momentami pałę. Do barcelony też nic nei mam, bo są najlepszą drużyną na świecie
0
miglos -a z Osasuną też byl niezły popis co? : )
0
karny z dupy