O sobie

  • Zainteresowania język polski, historia, geografia i wiele innych.
  • Ulubiony zawodnik Wayne Rooney, C. Ronaldo, Beckham, Ruud van Nisterloy.
  • Ulubione zespoły Manchester United
  • Barcelonie kibicuję od brzydzę się

Statystyki

  • Dni w serwisie 5246
  • Liczba komentarzy 96
  • Polecenia 0

Komentarze

0

karny z dupy

0

ide bo nie wytrzymam, polewa :D

0

nine - no owszem mówi i co z tego? na tym chyba polega sport na przegranych i wygranych? 1-6 wypadek przy pracy. to my mamy 1 miejsce poki co.

0

kompleksy? jakie kompleksy? już nie raz o tym tlumaczylem i tyle. polecam wczesniejsze posty

łodzkie

0

miglos -a z Osasuną też byl niezły popis co? : )

Zobacz wszystkie

0

Nom 2-0 z QPR, a 3-1 z Tottenhamem.

0

był spalony, co wy niewidomi jesteście?

0

kuba - a co mnie Real obchodzi? Do Realu nic nie mam, tylko Jose przegina momentami pałę. Do barcelony też nic nei mam, bo są najlepszą drużyną na świecie

0

miglos -a z Osasuną też byl niezły popis co? : )

0

karny z dupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?