co mysleliscie ze bedzie 5-0 w 1 polowie cwaniaki jestescie tacy pewni ze wygracie he . zal zobaczymy teraz nie mamy skladu jak by byl Nisterlooy Robben Diarra i Pepe to was juz by nie bylo !!!!!!!!!!
Robinho polecial tylko dla kasy . A ostatnio narzekal na MC ze jego koledzy nie maja cos w sobie takich gwiazd tyle sie osmialem ze co tylko:p zrobil duzy blad ale niech sobie leci . Moze David Silva do nas przybedzie w zime na skrzydlo. Pare opcji jest I Podolski Schweistaiger Arszawin bylo by dobrze jak by wszyscy przybyli . Moze wywala Saviole ten co nie chce z wami bramki celebrowac no zal ciekawe czy wogole zagra :P :P :P
zeby zdobyl chociarz z 15 bramek w sezonie to bedzie dobrze pozniej kupimy sobie Benzeme i C. Ronaldo i wtedy powalczymy :p pozdro dla kibicow REALU i Barcelony:p
Komentarze
0
wiec Liga sie dopiero zaczyna panowie :D
0
noi ---> ze co zrobimy hahahahahha :P smieszny jestes zbankrutujemy ?? spadlem z krzesła :) ze smiechu :p
0
Jestescie smieszni ze go kupicie :p on jest nasz sam to mowi :P marzenia to wy macie he
0
cos cienko panowie hah . czekamy na was na SB. cienkooooo :))))
0
co mysleliscie ze bedzie 5-0 w 1 polowie cwaniaki jestescie tacy pewni ze wygracie he . zal zobaczymy teraz nie mamy skladu jak by byl Nisterlooy Robben Diarra i Pepe to was juz by nie bylo !!!!!!!!!!
0
Robinho polecial tylko dla kasy . A ostatnio narzekal na MC ze jego koledzy nie maja cos w sobie takich gwiazd tyle sie osmialem ze co tylko:p zrobil duzy blad ale niech sobie leci . Moze David Silva do nas przybedzie w zime na skrzydlo. Pare opcji jest I Podolski Schweistaiger Arszawin bylo by dobrze jak by wszyscy przybyli . Moze wywala Saviole ten co nie chce z wami bramki celebrowac no zal ciekawe czy wogole zagra :P :P :P
0
Macie szczescie !
0
ale jestescie pewni siebie ! jeszcze was ta pewnosc zgubi !
0
zeby zdobyl chociarz z 15 bramek w sezonie to bedzie dobrze pozniej kupimy sobie Benzeme i C. Ronaldo i wtedy powalczymy :p pozdro dla kibicow REALU i Barcelony:p
0
noi ---> ze co zrobimy hahahahahha :P smieszny jestes zbankrutujemy ?? spadlem z krzesła :) ze smiechu :p