przepraszam, że nie na temat, ale musze: czy był jakiś komunikat odnośnie brameczek, które zamieszczaliście po każdym meczu? czy praktyka ta została zarzucona na zawsze? to moze ktoś mi podpowie skąd te bramki można zdobyć?
po niezłym początku sezonu, Guddiemu coś się stało. zaczął mniej występować i troche jakby sie poddal - jak wchodzil, to bez iskry i pelnego zaangazowania.
Komentarze
0
przepraszam, że nie na temat, ale musze: czy był jakiś komunikat odnośnie brameczek, które zamieszczaliście po każdym meczu? czy praktyka ta została zarzucona na zawsze? to moze ktoś mi podpowie skąd te bramki można zdobyć?
0
wolałbym żeby Bojana ogrywał w ataku, ale póki wszystko pod kontrolą to niech se eksperymentuje. liczę też, że Ibra wejdzie na jakieś 20-30 minut
0
grają tyle co trzeba. trudno żeby messi w każdym meczu angażował się na 100%.
Ibra nie tak źle, jak na obecny brak szybkości. Przy przeciętnych obrońcach Saragosy może coś dziś ustrzelić.
0
faktem jest, że lato transferowe może być ciekawe. Man CIty, Real, Man Utd, Bayern, Chelska, duże sumy idą w gre.
0
po niezłym początku sezonu, Guddiemu coś się stało. zaczął mniej występować i troche jakby sie poddal - jak wchodzil, to bez iskry i pelnego zaangazowania.
0
czemu Eto teraz nie podał do Bojana? no kurde, ile można
0
it's amazing, so amazing
0
męczące jest to granie w każdej akcji na Eto. jak beda tak dalej robili to nie bedzie 108 bramek
0
faktem jest, że lato transferowe może być ciekawe. Man CIty, Real, Man Utd, Bayern, Chelska, duże sumy idą w gre.
0
ale rozczarowanie... widzimy się w środę