koala1422
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
FCBarcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale odkrył Ameryke;). Każdy może tylko tym ,,każdym" coś średnio to wychodzi ostatnio:) Vamos!
0
Witam ! Sory że tutaj pisze ale nie ma gdzie indziej.. Mam proźbę poszukuje zdjecia odnoścnie meczu Barcelony z Realem ostatnieggo na którym widniała będzie tablica wyniku z Camp Nou tj. 5-0;) Jeżeli ktoś ma chwilę wolnego czasu proszę o pomoc . Ja osobiście nie moge poszukać ze względu na obniżoną szybkośc łącza internetowego.
0
Sportklub na N-ce rządzi ;d
0
A znajdę na Cyfrowym Polsacie ?
0
NIE KŁÓĆ SIĘ Z IDIOTĄ , BO SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMU I POKONA DOŚWIADCZENIEM .... ha...;d
0
hee Ja pier... co wy nie macie co robic siedza i sie wyzywają ... Barany...;p
0
Dzięki ;d
0
eLO! Jakby ktoś z was mógłby to proszę o przysłanie sms-a na numer 721182248 a w treści oczywiscie na kogo trafila Blaugrana. Z góry dzieki
0
Brawo Henry! Ave Messi ! Visca el Barcelona!!
0
Czemu Iniesta kiwa trzech i zamiast huknac to podaje??!!!!
0
No i znowu Henry na ławie .... Chyba jego dni w Barcelonie sie kończą ...
0
Elo! Mam pytanie : Wiecie może czy mecz bedzie można obejrzec na stacij N lub Cyfrowy Polsat. Bo psiadam obie . ?