22 marca 2015, 23:00
1
''FC Barcelona pokazuje kto tu jest potęgą''
7 stycznia 2015, 17:09
nooo i to rozumiem :)
25 kwietnia 2014, 20:40
0
nie jednemu cules popłynęła dziś łza .. [*] Tito ..
26 października 2013, 20:59
http://24.media.tumblr.com/d5dc5bad5d2885aae2403e69bb4e616b/tumblr_mvaeyqksds1rtequ6o1_400.gif coś pięknego :D
26 października 2013, 17:36
dokładnie , też byłabym wdzięczna za link do dobrej transmisji :)
19 grudnia 2011, 12:36
nie pierwszy i nie ostatni puchar Messiego ; *
23 grudnia 2011, 18:16
należy mu się wolne ; )
6 stycznia 2012, 15:04
pięknie ; )) wracaj David ! ;
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
''FC Barcelona pokazuje kto tu jest potęgą''
1
nooo i to rozumiem :)
0
nie jednemu cules popłynęła dziś łza ..
[*] Tito ..
0
http://24.media.tumblr.com/d5dc5bad5d2885aae2403e69bb4e616b/tumblr_mvaeyqksds1rtequ6o1_400.gif coś pięknego :D
0
dokładnie , też byłabym wdzięczna za link do dobrej transmisji :)
1
nooo i to rozumiem :)
1
''FC Barcelona pokazuje kto tu jest potęgą''
0
nie pierwszy i nie ostatni puchar Messiego ; *
0
należy mu się wolne ; )
0
pięknie ; ))
wracaj David ! ;