0

sorry ze tak napisze ale za te wasze komentarze typu "buhahaha" jesli jutro barca nie awansuje
to tak was bede jechal ze sie zesracie z nerwow.
mozecie mnie hejtowac mam was gleboko w DUPIE

0

Prosze was Barcelono zemscij sie na szwabach i wygrajcie to.AMEN kur*a

0

0

Całym sercem, duszą, ciałem
zawsze będe za realem

0

Komentarz usunięty

0

Polecam

0

Weeb tv

0

0

6-2 w dupe!!

0

już powinno być 2:0 a jest 0:0 KURWA

0

Szkoda że tylko liga,ale w następnym sezonie bedzie gorzej

0

Messi lekko podkurwiony

0

Legia cos ci sie nie podoba i chcesz sie na kims wyzyc to na swojej Barcelonie a nie Real jedziesz

0

robert10185
w jakim ty świecie żyjesz?
Galatasaray-Real 1:3

0

Raczej
Galatasaray-Real 2:3

0

bo już mnie wkurzać zaczynasz powoli

0

Legia1916 ty się tak nie zapędzaj z tymi określeniami na Real.

0

tez tak mysle

0

Na weebku leci i sie nie zacina

0

Ciekawe czy dzisiaj Atletico wyprzedzi Real

0

Powinien byc karny dla rayo

0

Muszę przyznać że z tytuł mnie rozwalił

0

Przeciez Ronaldo przebiegł 90m w 10 sekund

0

stawiałem 3:0 kurna

0

Wejdzcie na weeb tv i za 3 69 macie w hd bez zaciec

0

Najlepsze jest weeb TV

0

tak czy siak,jak można przegrać z rezerwowym składem realu?ŻAL

0

bez szans,sorry

0

Nie osrajcie sie tylko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?