klama00
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sorry ze tak napisze ale za te wasze komentarze typu "buhahaha" jesli jutro barca nie awansuje
to tak was bede jechal ze sie zesracie z nerwow.
mozecie mnie hejtowac mam was gleboko w DUPIE
0
Prosze was Barcelono zemscij sie na szwabach i wygrajcie to.AMEN kur*a
0
0
Całym sercem, duszą, ciałem
zawsze będe za realem
0
Komentarz usunięty
0
Polecam
0
Weeb tv
0
0
6-2 w dupe!!
0
już powinno być 2:0 a jest 0:0 KURWA
0
Szkoda że tylko liga,ale w następnym sezonie bedzie gorzej
0
Messi lekko podkurwiony
0
Legia cos ci sie nie podoba i chcesz sie na kims wyzyc to na swojej Barcelonie a nie Real jedziesz
0
robert10185
w jakim ty świecie żyjesz?
Galatasaray-Real 1:3
0
Raczej
Galatasaray-Real 2:3
0
bo już mnie wkurzać zaczynasz powoli
0
Legia1916 ty się tak nie zapędzaj z tymi określeniami na Real.
0
tez tak mysle
0
Na weebku leci i sie nie zacina
0
Ciekawe czy dzisiaj Atletico wyprzedzi Real
0
Powinien byc karny dla rayo
0
Muszę przyznać że z tytuł mnie rozwalił
0
Przeciez Ronaldo przebiegł 90m w 10 sekund
0
stawiałem 3:0 kurna
0
Wejdzcie na weeb tv i za 3 69 macie w hd bez zaciec
0
Najlepsze jest weeb TV
0
tak czy siak,jak można przegrać z rezerwowym składem realu?ŻAL
0
bez szans,sorry
0
Nie osrajcie sie tylko