0

0

strzał był z dosyć bliska i mocny inaczej wybić nie mógł a jak sie nie znasz to sie nie odzywaj

0

Rozwad
żal mi cie naprawde bramka padła z winy obrońców bo zabrakło asekuracji przy dobitce

0

0

barca 2-2 sędzia

0

villa i tello w pierwszym !!!!!!!!!!!!!

0

Mascherano spierdolił ten mecz!!!!

0

Criss18barca nie wierz we wszystko co piszą na "WP.PL"

0

Nie rozumiem co wy ludzie macie do szczęsnego młody dobrze grający nogami i bardzo perspektywiczny bramkarz a do tego całkiem dobry!

0

fajny mecz tylko szkoda że znowu sędziowie nam pomagają :D

0

Falcao dzisiaj strzelił jedną bramkę... oczywiście z karnego :D

0

tito why????

0

BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Szczęsny jest napewno lepszy od llorisa, romosa czy Handanovica a nawet od Czecha którego w każdym meczu ratuje defensywa chelsea.
Arsenal jest w czołówce drużyn które tracą najmniej bramek w pl w tym sezonie a ma jedną ze słabszych defensyw.

0

Szczęsny to najbardziej perspektywiczny bramkarz.

0

@gaspar chelsea-real-chelsea :D

0

go go the gunners!! ;D

0

THIAGO out

0

Droga redakcjo może byście w końcu składy wrzucili!!!

0

@Malutkifcb tvp pokazuje tylko mecze w środy

0

15 marca losowanie 1/4

0

nie podniecajcie sie tym milanem oni sa teraz najsłabsi z tej czołówki

0

Losowanie o 11.30 na eurosporcie chyba

0

WIELKI CZŁOWIEK I WIELKI PIŁKARZ

0

iniesta motm

0

widzałbym falcao w arsenalu ale ich na to nie stać;)

0

ciekawe ile mu z tych goli zaliczy marka?

0

od dziś to będzie duet messi i falcao a nie messi i ronaldo

0

JEZUS MARIA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?